Arkadaşlarım başarısızlıklarımı yüzüme vuruyorlar

Hocam zaten bugün çaktım tokadı birine. Yine başka bir şeyimi bulmuş dalga geçiyor.

Anlamıyorlar ki...
Olaya bak ya hiç güleceğim yoktu. Bence siz gayet başarılı dış görünüşü düzgün bir arkadaşsınız. İyi olduğunuz konular onlardan daha fazla olduğu için kıskanıyorlar. Ayıptır söylemesi ben şahsen öyleydim sürekli bir kıskançlık söz konusuydu. Hem dövüyorsun hem halen dalga geçiyorlar işte bu çok büyük kıskançlık belirtisi. Sen yaptığın şeyi yapmaya devam et çizgini bozma.

Olaya bak ya hiç güleceğim yoktu. Bence siz gayet başarılı dış görünüşü düzgün bir arkadaşsınız. İyi olduğunuz konular onlardan daha fazla olduğu için kıskanıyorlar. Ayıptır söylemesi ben şahsen öyleydim sürekli bir kıskançlık söz konusuydu. Hem dövüyorsun hem halen dalga geçiyorlar işte bu çok büyük kıskançlık belirtisi. Sen yaptığın şeyi yapmaya devam et çizgini bozma.
"İyi olduğunuz konular onlardan daha fazla olduğu için kıskanıyorlar." Benimde aklıma son günlerde bu takılıyordu. Hocam ben kiminle arkadaş olabilirim peki ?

Arkadaş olmak zorunda mısınız eğer sizinle dalga geciyorsa siz hala nasıl arkadaşsanız? Arkadaş ne demek oyun oynayip güzel vakit gecirmek filan ee siz oynadığınız oyundan azar işitiyorsanız hala ne arkadaşı?

Dostum sınıfta başka erkek yoksa sende git kızlarla takıl. Ha onlarla da takılmam diyorsan tek başına devam et, arkadaş sahibi olmak senin için bir zorunluluk değil tercih meselesi olsun. Baktın onlarda olmadı tek takıl, bir yerden sonra bu zorba grubu seni salar. Bunlar aslında arkadaş değil zorba gurubu. 'diyorum ki anladım ben çok kötü bir oyuncuyum.' böyle demeyeceksin, işinize gelmiyorsa oynamayın diyeceksin. Arkadaş bulamadığın için onlara katlanıyor olman ve alttan alıp ses etmemen bir yerden sonra öz güven eksikliğin varmış algısı uyandırıyor ve tepene daha çok biniyorlar.

Sana saygı duymuyorlar. Araya mesafe koy. Okulda kızlarla takıl başka erkek yok diyorsun madem. Online oyunları oynamak içinde buradan veyq discord sunucularından birisini bulursun.

"İyi olduğunuz konular onlardan daha fazla olduğu için kıskanıyorlar." Benimde aklıma son günlerde bu takılıyordu. Hocam ben kiminle arkadaş olabilirim peki ?
Kızlara yanaş, onlarla kanka ol gerekirse flörtleş ama kız sayısı fazlaysa kanka olmanı tavsiye ediyorum. Bu olay onları daha da kudurtur sana saygı duyar makarna kafalılar.

Geri
Yukarı