Arkadaşlarım çok değişik

Bende dedim nooluyoz :D ben sadece uğraşmıyorum. Hatta 2 sene önce bir kız bana bayağı bi ilgi gösteriyordu cevap vermedim sonra ben okulda olmadığım gün iftira atmışlardı. 1 sene onun acısını, utancını çektim yapmadığım bir şey için. Toyduk akıllandık. Pişman da değilim şimdi açıkçası. Böyle bir olayda yapılması gerekenleri 1. elden öğrenmiş oldum. Kıssadan hisse elini masaya vurmak gerekiyor bazen. Ben o kadar mahal vermeseydim olmazdı bu kadar.
Bu ne Allah aşkına ya? İlgi göstermediğin biri bile sana iftira ediyorsa yapsan suç yapmasan suç.

Çok normal. Takma kafana sil hayatından. Büyüyünce adlarını bile hatırlamayacaksın.

Dostum yaşın kaç bilmiyorum ama hep Elizabeth bir yere kadar. Sonradan bilgisayar ve oyunda kesmez haberin olsun. Sen ağırlığını koru zaten ve o abazan arkadaşların gibi kız görünce salya sümük koşturma. Emin ol ilgini çekmek için kızlar peşinde dolaşır.
Hocam bugün aklıma geldi de. Allah aşkına ben hiçbir kızla konuşmadım ki doğru düzgün. Kim benim peşimden koşar? 🤣 Hangi dönemde yaşıyorsunuz?

Türümün tek örneğiyim sanırım.
Değilsiniz. Ben de dost olabiliyorum çok zor olsa da ama sevgili olmak saçma geliyor. İhtiyaç duymuyorum ki, neden yapayım? İleride belki, ama bemar kalmayı yeğlerim. Başıma bir şey gelecek olduğunda kaybedecek pek bir şeyim olsun istemiyorum.

Bu yaşta böyle düşünceler normal kafa karışıklıkları çok oluyor, ben kızları sevmiyorum ne gerek var dersiniz ileride bir bakarsınız evli mutlu 3 çocuklu bir aile.

Bu yaşta böyle düşünceler normal kafa karışıklıkları çok oluyor, ben kızları sevmiyorum ne gerek var dersiniz ileride bir bakarsınız evli mutlu 3 çocuklu bir aile.
Aile kafası bana hiç uygun düşmüyor.
Değilsiniz. Ben de dost olabiliyorum çok zor olsa da ama sevgili olmak saçma geliyor. İhtiyaç duymuyorum ki, neden yapayım? İleride belki, ama bemar kalmayı yeğlerim. Başıma bir şey gelecek olduğunda kaybedecek pek bir şeyim olsun istemiyorum.
Ben dostta olamıyorum. Daha doğrusu kızlarla hiç konuşmuyorum.

Geri
Yukarı