Arkadaşlarım fotoğrafımla dalga geçiyor

Ya bizi davet et gruba. Aynı anda girelim mevzuya, hepsi yatar aşağıya.
Bu da mantıklı değil. Bakın, anlatılan tiplemedeki insanların zihniyeti, dalga geçilebilecek ne varsa geçeriz kafasındadır.

Ciddi bir şekilde üstüne gidecek, hocaları falan sokacak ve gerçekten korkutacak veya şiddet kullanacak. Geri kalan neredeyse her yolda dalga geçmeye devam ederler. İki tarafta da bulundum, ne olduğunu ve olacağını az çok biliyorum.

Bu da mantıklı değil. Bakın, anlatılan tiplemedeki insanların zihniyeti, dalga geçilebilecek ne varsa geçeriz kafasındadır. Ciddi bir şekilde üstüne gidecek, hocaları falan sokacak ve gerçekten korkutacak veya şiddet kullanacak.

Babasına, abisine söylese hallolur aslında.
Abisi kibar dille neden konuşmuş anlayamadım benim kardeşime yapılsa neler yapacağımı düşünemiyorum bile.

Her ota dalga geçen tipler. Böylelerini lise de çok dövdük, ama ne yapsan sırıtıyorlar.

Yaza doğru corona vakaları düştüğü zaman bir spor kulübüne yazılmayı düşünüyorum zaten okullar açıldı değil eğer okulda ters yaparlarsa kavga falan çıkartırlarsa hadlerini bildirmek isterim.

Öncelikle merhaba, arkadaşlarım birden WhatsApp profil fotoğrafımla dalga geçmeye başladılar. Hiç anormal bir şey de yoktu oysaki. Fotoğrafımdan kafamı kesip filmlerin dizilerin kapaklarına koymuşlar, bir de okul grubuna yayıp paylaşıyorlar. Sinirden ağlayacak dereceye geldim artık. En sevdiğim arkadaşlarım bile aynısını yaptılar. 9. sınıfa yeni geçtim, bir de sınavlarım var 2 hafta sonra zaten. Sınavlara çalışamıyorum, şimdi hiç gram isteğim yok. Artık çıldırmak üzereyim. Yapmayın dedikçe yapmaya devam ettiler. Neyse ki bendeki program sayesinde attıkları fotoğraflar ve Stickler'ları kaydeden bir uygulama var, elimde kanıtım da var. Artık tüm çevrem üstüme geliyor gibi hissediyorum. Kendimi tutamadım, küfür de ettim.
Bence sizde alınganlık var ve her türlü espriye alınan cringe insan havası sezdim. Bunlara takılmayın bana da oldu güldüm geçtim. Ben şişmanken tospik derlerdi YouTube dan kaplumbağa çiftleşmesini açıp benim resmimi shoplamışlardı ve de o çiftleşme sesini çıkarırlardı :D bence bundan kötü bir şey yaşamamışsınızdır. Sonra zayıfladım lakap kaldı. Lise zamanlarında her hafta bir şaka yaratırdık sınıftan illa birisine.

indir.jpeg

Geri
Yukarı