Arkadaşlarım kilomla dalga geçiyor

Dalga geçen tipler büyük ihtimal kemiksiz 20 kilo fizikleri olan zarganalardır. Biraz kilo ver hem onlardan daha diri hem daha güçlü görünürsün. Ayrıca kavga, gürültü önermiyorum. Sen efendiliğini koru.

Diyetteyim zaten.

Hocam tek değiller ki ikisini indirsem ki çok rahat indiririm 3. dalacak.

Eğer rahatsız olduğunu belli edersen daha çok üstlerine giderler sende onlarla gül geç aldıkları zevk azalır ve eğer yakın arkadaşların yapıyorsa muhtemelen takılıyolardır bence rahatsız olman gereken yer dalga geçmeleri değil de kilon olması lazım

Hocam kendileri mağara adamı oldukları için sözlü tartışma diye bir kavram yok.

Sözlüden kastım psikolojik olarak hasar veren cümleler hocam. Küçük çocuk gibi laf dalaşına girmenizden bahsetmiyorum. Onlar nasıl sizi psikolojik olarak etkiliyorsa sizde onları etkileyin. Ayrıca fiziksel bir şiddete başvurursanız hem siz suçlu olursunuz hem de bu durum asla kesilmez üstüne artarak devam eder.

Sözlüden kastım psikolojik olarak hasar veren cümleler hocam. Küçük çocuk gibi laf dalaşına girmenizden bahsetmiyorum. Onlar nasıl sizi psikolojik olarak etkiliyorsa sizde onları etkileyin. Ayrıca fiziksel bir şiddete başvurursanız hem siz suçlu olursunuz hem de bu durum asla kesilmez üstüne artarak devam eder.

Hocam fena gaza geldim kendimi geliştireceğim ve sonrasını atacağım buraya.

Dalga geçen tipler büyük ihtimal kemiksiz 20 kilo fizikleri olan zarganalardır. Biraz kilo ver hem onlardan daha diri hem daha güçlü görünürsün. Ayrıca kavga, gürültü önermiyorum. Sen efendiliğini koru.

Hocam LoL oynuyor biri onu çok takmıyorum.

Boksa başla. Yağlarını kasa çevirirsen + doğru bir şekilde boks öğrenirsen 1 kişiyi tamamen etkisiz hale getirmen sadece 0.1 saniye olacaktır ( yaşandı ). İnsanların seni rahatsız etmekten korkması için bir kavga ile insanların gözünü korkutana denk dalga geçeceklerini sakın unutma.
( sana bu önerim yanlış kavga etme fakat boksa başla kas felan yapman çok iyi olacaktır)

Boksa başla. Yağlarını kasa çevirirsen + doğru bir şekilde boks öğrenirsen 1 kişiyi tamamen etkisiz hale getirmen sadece 0.1 saniye olacaktır ( yaşandı ).

Hocam boksa başladım burnum kırıldı gelemedim bir süre sonra hoca performans testi yaptı geçemedim.

Şiddete karşıyım ama cidden benimlede geçtiler bayağı dalga böyle bende kilo verdim kendimi düzelttim spora yazıldım ama cidden iki tokat at kendilerine gelsinler ben öyle yaptım abi çekiyorlar şu an.

aynen hocam 0.1 saniye :D
:D çeneye sağlam bir yumruk indir ordaki sinirler çok hassas aniden darbe alırsa bütün vücut anlık kitlenir ve rakip yere düşer( kafasını çarpabileceği bir nesne varsa hapisisn dibini boyayacağımı biliyorum).

Hocam boksa başladım burnum kırıldı gelemedim bir süre sonra hoca performans testi yaptı geçemedim.
Ben şahsen bireysel boks yapmış birisiyim hiç ringe çıkmadım. Hoca ne dediyse tekniği o şekilde kum torbasına vurarak öğrendim.

:D çeneye sağlam bir yumruk indir ordaki sinirler çok hassas aniden darbe alırsa bütün vücut anlık kitlenir ve rakip yere düşer( kafasını çarpabileceği bir nesne varsa hapisisn dibini boyayacağımı biliyorum).
öyle bir şey yok lise hayatımda çok kavgaya girdim çeneye çok yumruk indirdim iki üç saniyelik bir yalpalanma harici bir şey olmuyor o senin dediğin eldiven takıldığı durumda karşıdaki rakibine hızlı bir darbe patlatman sonucu olur o da bayılma olmaz ayakta duramasın 5-10 saniye

Geri
Yukarı