Arkadaşlarım kilomla dalga geçiyor

Efems

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlarım kilolu olmamla dalga geçiyor hepsinden daha kültürlü bir insanım. Takmıyor gibi yapmak istiyorum ama olmuyor. Tavsiyeniz var mı?

Arkadaşlarım kilolu olmamla dalga geçiyor hepsinden daha kültürlü bir insanım. Takmıyor gibi yapmak istiyorum ama olmuyor. Tavsiyeniz var mı?

Ya tokadı vuracaksın bir tane çek git diye. Ya da kilo vereceksin. Karar senin.

Sana karşındakinin çenesini sonsuza dek kapayacak aşağılamalar öğretirdim ancak buranın modları muhallebi çocuğu olduğu için hemen ban atarlar.

Zorbalık yaparlarsa tehtidimsi bir şekilde uyar, devam ederlerse döv. Kilo vermen gerektiğini de unutma.

Kilolu birisi olarak ortaokul, lise ve üniversitede insanlardan bir dışlanma durumuyla karşılaşmadım. Bunun sebebi insanlara bunu yapmalarına fırsat vermemem. Maalesef ki eğer kilonla dalga geçiliyorsa bunun sebebi sensin. Eğer kilonla dalga geçilmesinden şikayetçiysen o kiloyu vereceksin ya da kendinle dalga geçtirmeyeceksin. İllaki senle dalga geçmeye çalışanlar olacak onlara bir defa ağzının payını verirsen o kişi ve ortamda bulunanlar kilonla dalga geçmeye çalışamaz.

Geri
Yukarı