Arkadaşlarım kilomla dalga geçiyor

Şiddete karşıyım ama cidden benimlede geçtiler bayağı dalga böyle bende kilo verdim kendimi düzelttim spora yazıldım ama cidden iki tokat at kendilerine gelsinler ben öyle yaptım abi çekiyorlar şu an.

Hocam Fitness'a yazılmayı düşünüyorum evime yakın ama kas yağ oranı için değil hızlı kilo vermek için. Sizce öyle mi yapayım yoksa koşu bandı mı alayım.

öyle bir şey yok lise hayatımda çok kavgaya girdim çeneye çok yumruk indirdim iki üç saniyelik bir yalpalanma harici bir şey olmuyor o senin dediğin eldiven takıldığı durumda karşıdaki rakibine hızlı bir darbe patlatman sonucu olur o da bayılma olmaz ayakta duramasın 5-10 saniye
Bayılma olmuyor fakat etkisiz hale geliyor ve amaçta karşı tarafı etkisiz hale getirmek. Ben şahsen tam dudağa bir yumruk atmıştım, ordan hatırlıyorum.

Hocam Fitness'a yazılmayı düşünüyorum evime yakın ama kas yağ oranı için değil hızlı kilo vermek için. Sizce öyle mi yapayım yoksa koşu bandı mı alayım.

İkisini de yapma sabahları koşuya çık ve yağlı yemekler yeme (ekmekte tabii ki) lisede olduğuna göre 16-17 yaşındasındır muhtemelen 1 ayda 5-10 kilo verebileceğini düşünüyorum paranı ziyyan etme

Bayılma olmuyor fakat etkisiz hale geliyor ve amaçta karşı tarafı etkisiz hale getirmek. Ben şahsen tam dudağa bir yumruk atmıştım, oradan hatırlıyorum.

Etkisiz hale getirmek ne demek acaba dostum, sokak kavgalarında senin boy ve kilon önemli arkadaş 1,75 ve 90-100 kilo bir bireyse yumruk nasıl atılcağını biliyor ve az biraz yürek varsa dalga geçen arkadaşlarını muhtemelen yerden yere vurur

İkisini de yapma sabahları koşuya çık ve yağlı yemekler yeme (ekmekte tabii ki) lisede olduğuna göre 16-17 yaşındasındır muhtemelen 1 ayda 5-10 kilo verebileceğini düşünüyorum paranı ziyyan etme.

Etkisiz hale getirmek ne demek acaba dostum.

Hocam hafta içi yapamam ki koşu okul var.

Brom hızlı kilo vermek sadece seni 1 ay öyle tutar geri kilonu alırsın hatta daha fazlasını güzelce yazıl salona ortaki hocalar yeni olduğunu fark ettiğinde ya da sen gidip söylediğinde sorarlar zaten amacın ne diye kilo vermek istiyorum dersin ona göre bir program verirler ayrıca utaniyorsan utanmana gerek yok salona giderken.

Brom hızlı kilo vermek sadece seni 1 ay öyle tutar geri kilonu alırsın hatta daha fazlasını güzelce yazıl salona ortaki hocalar yeni olduğunu fark ettiğinde ya da sen gidip söylediğinde sorarlar zaten amacın ne diye kilo vermek istiyorum dersin ona göre bir program verirler ayrıca utaniyorsan utanmana gerek yok salona giderken.

Hocam utangacım işte lanet olsun ki.

Sabah 5 de çık 6 ya kadar koş okulun çok mu uzakta.

Evet 5 yokuş artı 800 mt. Yürüme.

Yeni konular

Geri
Yukarı