Arkadaşlarıma çok düşkünüm

Hocam hayattaki bazı kurallar mantığınıza ters gelebilir ama size bir örnek vereyim. Bir insana ne kadar çok ilgi gösterirseniz, mesaj atar, sürekli onu değerli olduğunu hissettirirseniz maalesef o insan sizden uzaklaşır. Biz insanlar gerçekten nankörüz. Sende nankör olacaksın. Önce kendini düşüneceksin. Sen nasılsın diye sorup köşene çekil ve bir dahaki sefer o sana nasılsın desin. Seni umursamayan, halini hatrını sormayan insana sakın tekrar mesaj atma.

İnsanlara bu kadar düşkün olma. Bir gün sebepsiz çeker gider dağılırsın. Arkadaşta böyleyse birine aşık olmanı tahmin edemiyorum. Nasıl yaparsın bilmiyorum ama bir an önce vazgeç bu huyundan.
Hocam çok haklısınız vazgeçemiyorum mesela bundan önceki arkadaşım beni bıraktı ve gitti onada çok değer veriyordum ama farklı birilerini buldum ve çok uzun süreli üzülmedim.

Kendim bir balık burcuyum ve arkadaşlarıma çok düşkünüm. Nasıl mı? Mesela bir arkadaşım var, ben yazmasam hiç nasılsın diye yazmaz ama ben her gün ona devamlı nasılsın yazıyorum. Yazmamalıyım diyorum ama yine de yazıyorum, içim rahat etmiyor ama yazmak da istemiyorum. Bakalım ne yapacak diye. Bununla nasıl başa çıkabilirim? Beni üzüyor bu olay. Tek doğru düzgün arkadaşım o kişi sayılır.
hocam burçlara inanıyorsanız böyle takıntılarınızla yaşamayı benimseyin hahaha.

Hocam hayattaki bazı kurallar mantığınıza ters gelebilir ama size bir örnek vereyim. Bir insana ne kadar çok ilgi gösterirseniz, mesaj atar, sürekli onu değerli olduğunu hissettirirseniz maalesef o insan sizden uzaklaşır. Biz insanlar gerçekten nankörüz. Sende nankör olacaksın. Önce kendini düşüneceksin. Sen nasılsın diye sorup köşene çekil ve bir dahaki sefer o sana nasılsın desin. Seni umursamayan, halini hatrını sormayan insana sakın tekrar mesaj atma.
Böyle olabilsem güzel ama olamıyorum yazmamalıyım diyorum içim el vermiyor yani illaki yazıyorum duramıyorum.
hocam burçlara inanıyorsanız böyle takıntılarınızla yaşamayı benimseyin hahaha.
Burçlara inanma konusunda kendimi kendi burcuma benzer buluyorum yani ?

Yeni konular

Geri
Yukarı