Annem ve babamın arkadaşlarıma gitmeme izin vermemesi

Ben 20 yaşındayım hala arkadaşlarımda kalmama müsaade etmiyorlar. Kendinin çocuk olmadığını kanıtlaman gerekiyor, küçüklükten alıştırmak lazım. Şimdi başına bir şey gelir diye korkuyorlar.

Merhaba arkadaşlar, artık dolup taştım ve gerçekten de birilerine danışmam gerektiğine karar kıldım. Yaşım 16 ve annem ile babam böyle şeylere izin vermiyorlar yok, şuraya gitme nerede kaldın aptal salak falan gibi tutumlarda sıklıkla bulunuyorlar ve artık bundan bıktım, sizce ne yapmalıyım? Sanki 6 7 yasında çocukmuşcasına konuşuyorlar. Benim yaşıtlarım dışarlarda geziyor sabaha kadar anneleri babaları bir gram kızmıyor. Evi falan terketme sudur budur geliyor aklıma ama yaşım onun için küçük.
Ben 21 yaşındayım daha anca anca laf etmemeye başladılar seni düşünüyorlar bide korkuyorlardır gayet normal korona var biliyorsun bende bunlara sinir oluyordum ama yapacak bir şey yok birazda onların gözünden düşünmen lazım neden böyle yapıyorlar .

Kardeşim zaten pandemi var, evlere gitmek ne kadar mantıklı bilemeyeceğim fakat biraz abartmışlar gibi sanki. Fakat ailen senin sağlığını düşünüyor neticesinde.

Biraz hortlatmak oldu ama cidden bu durum çoğu aile içi iletişiminde var, yaşım şu an 17 ergenlik ile ilgili bir problem olmadığı halde 5 kişilik bir arkadaş grubunda arkada kalan oldum denize gittiler birbirlerinde kaldılar, konsere gittiler daha sayamıyacağım birçok şey yaşandı fakat sadece aile izni alamadığım için benim de onlarda takılmak zaman geçirmek istemediğimi düşünüyorlar her ne kadar anlatsam da artık onlar da işi ciddiye almamaya ve önemsememeye başladılar zaman zaman hikaye gizlemeler, gizli konuşmalar en yakın dost bildiğim kişi'nin her yalanda bir bahane bulup manipüle etmesi falan komik durum gibi gelebilir ama sanırım gerçekten yalnız olmak en iyisi onlar ile vakit geçirmek için harçlıklarımdan kıstığım biriktirdiğim oldu ama en son yaşadığım olay en sevmediğim nefret ettiğim bir çocuk ile tatil yapmaları oldu. Yani şunu söyliyeceğim k*çınızı duvardan başka bir yere yaslamayın.

Geri
Yukarı