Artçı Depremler Devam Eder mi?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yazıcının sesinden elektrik gidip geldiğini anladım şu anda şehirde bir şey yok ama daha ilerleme olur mu? Az kalsın kalp krizi geçiriyordum can havliyle gidip sakinleştirici attım. 3.8 ve 1.9 yaşandı art arda gece gece. Hala sakinleşemedim.

Yazıcının sesinden elektrik gidip geldiğini anladım şu anda şehirde bir şey yok ama daha ilerleme olur mu? Az kalsın kalp krizi geçiriyordum can havliyle gidip sakinleştirici attım. 3.8 ve 1.9 yaşandı art arda gece gece. Hala sakinleşemedim.
Nerede yaşıyorsunuz? Devam edicek diyorlardı en son.

Evet 1 sene kadar devam eder gibi artçı depremler. Artçı deprem olması daha iyi çünkü fay hattının enerjisini düşürüp büyük deprem olmasını engelleyebilir o yönden bak.

Büyük deprem olmasın da artçılarla sallanmaya razıyım ben.
Artçılar her oluşunda binaya zarar verir sürekli artçı olmaya devam ederse bina zarar göre göre yıkılmaya yüz tutar bizler en iyisi depremleri görmeyelim yıkılacak binalara tanıklık etmeyelim.

Artçılar her oluşunda binaya zarar verir sürekli artçı olmaya devam ederse bina zarar göre göre yıkılmaya yüz tutar bizler en iyisi depremleri görmeyelim yıkılacak binalara tanıklık etmeyelim.
Hocam büyük depremden anını yaşadıktan sonra artçılar artık hiç umrumda olmamaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı