Artık ailemin teknolojiye para vermemesinden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanka almamaları için bir sürü sebep olabilir oyun oynamanı istemiyor olabilirler bir şey almak için gerçekten çabalamak istiyor alabilirler maddi olarak srnin bilmedin bir şey olabilir en iyisi git biyerde çırak olarak çalış her şeyi ailenden beklememin bir anlamı yok.
İstemeseler, zaten günlük 4-5 saat oynuyorum.

Bilmeyzüm xd, beceremiyon demek ki benim kadar 😂, ben şimdiden 320 küsur lira biriktirdim bilgisayarı aldığımda birkaç tane oyun alacağım.

Ama aynı dediğini yapıyorum, yalvarıyorum. Ama sonuç: Almıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama aynı dediğini yapıyom yalvarıyorum. Ama sonuç: Almıyorlar.

Senin ailenin anlama şeklini de ben çözemem artık kendin bul 😅, ben kendi aileme anlata anlata kabul ettiler sonunda, piyasayı da anlat işte çünkü 7 bin 8 binden aşağı iyi bilgisayar yok, ama 2.ele bakarsan ekran kartı ve işlemci noktasında o zaman daha ucuza gelir.

Benim de aynı durum aslında. Babam inat etti almıyor. Neymiş yeni yeni teknolojiler çıkarmış da... Yeni teknoloji çıksa da alacağım bilgisayar yine aynı anlamadım gitti ya. Ama bir şekilde kendim kazanıp alacağım yapacak bir şey yok maalesef.

Benim de aynı durum aslında. Babam inat etti almıyor. Neymiş yeni yeni teknolojiler çıkarmış da... Yeni teknoloji çıksa da alacağım bilgisayar yine aynı anlamadım gitti ya. Ama bi şekilde kendim kazanıp alıcam yapacak birşey yok maalesef
Babana deseydin "Bu adamlar günlük yeni teknoloji mi çıkarıyor?" diye.

Aslında bu aralar öyle xd.

Adamların çıkarttığı yeni şey seni etkilememeli, sen kendine yıllarca yetecek bir sistem topla internetten 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aha bunu izlet onlara, bana bu videonun da çok yararı oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı