Ailemin cimriliğinden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiçbir tepki almaz ailesi bir gofrete bile izin vermiyecek kadar"cimri" ama ailesi çocuğun rahat ve güzel yaşaması için hem isteklerini hem de ihtiyaçlarını yerine getirmeli 3-4 günde bir tatlı niyetine gofret yemek bir ihtiyaçtır.

@qelos işte benim anlatmaya çalıştığımı özetlemiş.

Yiyeceği diyelim ki ülker çikolatalı gofret değil mi:

1623846337337.png

Zehir. Tabi bu almamalarına bir neden olabilir ama açıklamaları daha iyi olması gerekiyor. Bizim ülkede aile açıklamaz evet veya hayır bunu aşmamız gerek. Eğer zararlı diyorlarsa bu iyi bir sebeptir ve kendileri alıp evde sağlıklı bir şekilde yapıyor ise işte o muhteşem ailedir.
Hadi gofreti geçtim, kafe olayı peki? Ben arkadaşlarımla çokça kafeye giden bir insanım. Aslında, şu virüs nedeniyle şuan daha çok PC oynuyoruz da... Hani niye be?
Yaş kaç ?

Ben ortalaması 90 üstü olanları alan bir liseye gidiyorum ve evet düz lise. Artık şunu anlayın LGS her şey değildir. OBP'sini yüksek tutup iyi okullara gidebilir. Benim gittiğim okulda sadece 3 şube açıldı. (A, B ve C) Sınıfımda 24 kişinin OBP'si 100. Şu an internet üzerinden azda olsa para kazanıyorum. Yazılımla ilgilendiğimi söyledim zaten. Yani artık şu kafanızdan bir an önce çıkmanızı öneririm.
"azda olsa kazanıyorum" demişsiniz, bakın kendiniz dediniz "az" diye. Üniversite sonrası bunun artacağı garantisini kim verebilir?

Sınav ile ilgili baskılarından birine değineyim. Bu LGS'den çıktım. Gerçekten çok önemli bir sınav değil. Ayrıca 480 ve üstü almadığın sürece 470 ile alan okul ile 420-430 arası alan okulun eğitimi arasında fark yok. Söyle ailene 8. sınıfa kadar sana baskı yapmasınlar. Ama 8'de yapmalarına bir şey deme yoksa kendin çalışmayabilirsin.

Yiyeceği diyelim ki ülker çikolatalı gofret değil mi:

Eki Görüntüle 1070442

Zehir. Tabi bu almamalarına bir neden olabilir ama açıklamaları daha iyi olması gerekiyor. Bizim ülkede aile açıklamaz evet veya hayır bunu aşmamız gerek. Eğer zararlı diyorlarsa bu iyi bir sebeptir ve kendileri alıp evde sağlıklı bir şekilde yapıyor ise işte o muhteşem ailedir.

Yaş kaç?

Biz gofreti örnek olarak verdik ve tatlıda bir ihtiyaçtır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı