Ailemin cimriliğinden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"azda olsa kazanıyorum" demişsiniz, bakın kendiniz dediniz "az" diye. Üniversite sonrası bunun artacağı garantisini kim verebilir?
Kendim veriyorum. Şuan sadece G-loot sitesinde oyun oynarak bile 15-20 dolar kazanıyorum. Tabi ben azda olsa kazanıyorum dediğimde yazılımdan bahsettim, G-loot ayrı.
İskandinavya ülkelerinde sözelciler çok fazla olduğu için adamlar sayısalcıları havada kapıyorlar.
Amacım kendimi geliştirip Norveç veya İsveç'e gitmek.

"Cezaevi ya da hapishane, hüküm almış kişilerin cezalarını çekmesi için hapsedildikleri yerler."

Ben burada senden hapishane tanımı istemedim benim demek istediğim şey çocuk 1-2 TL'den şımarıyorsa zaten o çocuk daha önce hiçbir şey görmemiştir. Normal bir çocuksa ve şımarıcak ise sanırım hapishane mantıklı bir yer.

Bu arada herkes aynı değil nereden biliyorsun?
Eğer aynı olamasa konsol değil pc ister sonra ben şu yazılımı yapmak istiyorum derdi bu bir. İkincisi kendisini onlarda var bende yok demezdi gösteriş için bir şey almaya gerek yok. Üç sen nereden biliyorsun olmadığını :)

Sınav ile ilgili baskılarından birine değineyim. Bu LGS'den çıktım. Gerçekten çok önemli bir sınav değil. Ayrıca 480 ve üstü almadığın sürece 470 ile alan okul ile 420-430 arası alan okulun eğitimi arasında fark yok. Söyle ailene 8. sınıfa kadar sana baskı yapmasınlar. Ama 8'de yapmalarına bir şey deme yoksa kendim çalışmayabilirsin.

Amacım o zaten. Ama daha şimdiden bile o kadar baskı yapıyorlar ki.

8. sınıfta baskı yapsınlar, asla karışmam çünkü o yılın önemini anlarım. Ya bizim hocalar bile "8. sınıfta çok çalışacaksınız, kalanında o kadara gerek yok" diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı