Artık bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Medya hükümetin elinde. Hiçbir televizyon kanalı ekonomi hakkında konuşmuyor, konuşamıyor. Seçime 2 sene mi ne var seçim hakkında konuşuluyor haftanın 3 4 günü. Mansur yavaş, başkentte çok güzel bir sistem kurmuş. İhaleleri canlı yayınlıyor, nerede ve nereye ne kadar para harcanmış şeffaf bir şekilde açıklıyor. Ödül bile almış bu konuda. İnsanlar bu şeyin başında oturup ihaleleri izliyordu ya.
İnsanlar soru soramıyor, sorgulayamıyor. Eleştirirsen hemen silivri.
İnsanlar şöyle diyor: ülkede yol var yol. herkesin arabası var. her evde internet var, beyaz eşyası var herkesin. Ulan zaten olması gerekmiyor mu? internet var tamam da altyapı iyi değil. yol var ama bakılmıyor ve düzgün yapılmamış.
Hocam öyle bir şey ki telefonun varsa zenginsin. Araban varsa zenginsin. Zar zor İphone 6 aldım. Zengin oluyorum hemen. Diyorum ki 6 yıllık telefon ama olsun zenginim. Çok değişik kafa yapıları var insanların.

Hocam öyle bir şey ki telefonun varsa zenginsin. Araban varsa zenginsin. Zar zor İphone 6 aldım. Zengin oluyorum hemen. Diyorum ki 6 yıllık telefon ama olsun zenginim. Çok değişik kafa yapıları var insanların.

Dert etmeyin her şey düzelecek. Selena'yı çağırıyorum şimdi.

Sosyal medyanın ve arkadaşlarımın gazına geldim diye bas bas bağırıyorsunuz resmen, 15 yaşında sen neyle karşılaştın da bıktın?. Eğitim sistemi dışındaki hiçbir şeye katılmıyorum, belirli bir kesim kötü diye bir şeyin tamamı kötülenmez, zaten bu dediklerine gerçek hayatta rastamadığına yemin edebilirim. Twitter'da okuyup okuyup gelip de burada boş boş konular açma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı