Artık Bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Toprak Aga

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Ümraniye
Biliyorsunuz bu forumda öyle bir üyeler vardır ki bazı insanlar bir şey bilmiyor diye azarlarlar. Ben bu tip insanlardan bıktım ve usandım, yemin ediyorum böyle bir saygısızlık görmedim. Bende bir zamanlar böyleydim ama @Jira ve @Neko'nun bana karşı pozitif ve saygılı yaklaşmaları sayesinde diğer üyelerin düşüncelerini daha iyi anladım. Artık kendinize çeki düzen verin ve bütün üyelere karşı saygılı olun. Ben şimdi istesem birçok üyeye hakaret edebilirim, fakat etsem suç bende olacak.

Buradan son kez birkaç üyeye söylüyorum; Artık kendinize gelin, burada hayvanla konuşmuyorsunuz insanla konuşuyorsunuz. Böyle devam ederseniz çok üzüleceksin çok!

Bozgunculuk yaptigin icin banlandin. Kurt atil dedigi icin atilmistir. :)
Saka bir yana evet hitap sorunu var biraz sitede, bunu gruplandirmak istemiyorum yetkililerin cevaplarinda da var bu, sen ben gibi normal üyelerde de.

Hayir rapor etsen sallanmiyacagini bildigin icin yapacak bir sey yok. Kisacasi ya sev ya terket mantigi. :)
Sikayet yok, boyun eg ve kendinden baska herkese hak ver. :)

@Neşeli Enginar abi ama bu tip adamlar beni sinir ediyorlar, sosyal hayatıma bile etkisi var. Sinirlenmemden dolayı sevdiğim kızla aram açıldı, artık onunla eskisi kadar samimi olamadım bu adamlar yüzünden. Artık yeter, sert konuşmanın vakti geldi. İnsanlara hep alttan aldığın zaman üstüne çıkıyorlar, onların haddini bildirmek lazım!

Gerçekten psikolojim bozuldu artık bu sebeplerden dolayı.

Sosyal yetkililerinin kendilerine çeki düzen vermesi gerek. Madem hayrına ordasın başa kalkmadan yap ya da hiç yapma. Sanki sorunların çözümü tek burada var. İnsanlar buradan cevap almak istiyorsa bilgilerin tek burada olduğundan değil. Yoksa buradaki bilgi bin yerde var.

Buradan son kez birkaç üyeye söylüyorum; artık kendinize gelin! Burada hayvanla konuşmuyorsunuz, insanla konuşuyorsunuz! Böyle devam ederseniz çok üzüleceksiniz, çok!
Allah Allah, işe bak yav...jpg

@Selim C. imzanı görünce gülme krizine girdim. :D :D

"Mona Ryzen. Siyah bellekler, ak bellekler... G.Skill'in bellekleri ve beyaz kasa.
Soketi kırık RAM merhamet ister. Ah senin yüzünden lag'a batacak.
Mona Ryzen. Siyah bellekler, ak bellekler...
"

Hadi yahu... Kendi mesajınla çelişen sen, konuyu okumadan başlığa göre mesaj atan sen, millete ''kardeşim'' diye hitap eden sen,

Buradan son kez birkaç üyeye söylüyorum; Artık kendinize gelin, burada hayvanla konuşmuyorsunuz insanla konuşuyorsunuz. Böyle devam ederseniz çok üzüleceksin çok!

Bunlara rağmen bana bu ithamlarda bulunabiliyorsun...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı