Artık Bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum bu konunun seninle alakası yok, genel yazdım farkındaysan.

Bana yazmadığın o kadar belli ki;

45.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
"Çok üzüleceksiniz çok" kelimesi kaybedeceğiniz anlamına geliyor, daha kitap okumamış insanlarsınız üzülüyorum size hatta üzülmek çok bile size. Kusura bakmayın demek isterdim ama size sert konuşmanın vakti geldi bence. Şimdi kendimi tutamasam küfür vb. şeyler edebilirim ama etmiyorum.

İmza kısmına yazdığım bir mesaj o. Buna sinirlenip mızmızlayıp burada tehditler savurup kendini acındırıp ağlayacağına niye öyle bir şey yapıldığını düşünseydin bu konumda olmazdık şu an. Bize saygısız diye itham edip tehdit etmeden önce kendine bir bak. Tüm Sosyal olarak senden bıktık zaten ve bu davranışınla iyice düştün.

Beni şikayet edecekseniz edin umrumda değil, ama önce empati kurmayı öğrenin. Bir konu hakkında uzman olabilirsiniz ama bu o kişiyi küçük durumuna düşüreceğiniz anlamına gelmiyor. Bende bilgisayardan az çok anlıyorum ama asla kimseye böyle bir konuşma tarzıyla konuşmadım.
Ya kim kimi küçük duruma düşürmüş? ''Kardeşim kardeşim'' diye hitap ediyorsun; anlamıyorum bu hitap biçimi ile ne bekliyorsun bizden.

Burası tartışma meydanı değil arkadaşlar. Eğer konulardaki üslup, mesaj, atılan içerikten rahatsız ve şikayetçi iseniz mesajı ''rapor'' edersiniz. Gereğini ise biz yaparız. Kimsenin ne konu açması ne de kendini savunmasına gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı