Artık bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim filmlerimizde Türkiye'yi güllük gülistanlık bir yer gibi gösteriyor, ancak Türkiye'ye imrenin bir yabancı görmedim şu ana kadar.

Kaç tane doğru düzgün, kaliteli filmimiz var Dünya'ya acilan platformlarda?

Yurt dışında kesin mutlu mu olursun? Sanmam her türlü şey başına gelir he ama ekonomik olarak iyi olacağın kesin. Ülkeyi değişterecek Z kuşağı böyle kaçarsa daha kötü olur. %17 oy daha eklenecek.

Ben uyandım, uyuyanları uyandırmaya çalışıyorum uyanmıyorlar. Demek ki daha vakti değil.
Hocam siz bu kafaya nasıl eriştiniz? Hayır ülkede kötü olmayan şey kalmadı nerdeyse. Ama siz yakında düzelecek falan diyorsunuz. Umut fakirin ekmeğidir sözünü hayat felsefeniz falan mı yaptınız?

Kaç tane doğru düzgün, kaliteli filmimiz var Dünya'ya acilan platformlarda?
Kaliteli olduğu muamma ama dünyada izlenen bir çok çöp aşk filmlerimiz var, İngiliz bir Türk filminin fanı olan bir kadın bile gördüm :D .

13 yıllık ömrümde gördüğüm şeyler:
Berbat bir eğitim.
Bozuk bir zihniyet.
Torpil.
Adaletsizlik.
Kötü ekonomi.

13 yıl önce ekonomi kötü değildi yalnız. Bu ülkeyi kötü yapan hükümet değil kendi insanıdır. 3-5 kuruş daha fazla kazanacağım diye yapmayacağı şey olmayan insanlar. Tüm hayatı bundan ibaret sanıyorsan yazık kafana, asıl zorluklar ile karşılaşana kadar hayatında bol şanslar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı