Artık bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaliteli olduğu muamma ama dünyada izlenen birçok çöp aşk filmlerimiz var, İngiliz bir Türk filminin fanı olan bir kadın bile gördüm :D .

Ha iste ona sorsan Türkiye çok guzel ulke. Eğer film güzel tanittiysa. Gelmek ister istemez o ayrı.

13 yıl önce ekonomi kötü değildi yalnız. Bu ülkeyi kötü yapan hükümet değil kendi insanıdır. 3-5 kuruş daha fazla kazanacağım diye yapmayacağı şey olmayan insanlar. Tüm hayatı bundan ibaret sanıyorsan yazık kafana, asıl zorluklar ile karşılaşana kadar hayatında bol şanslar dilerim.
Asıl zorluklar mı? Nasıl bir hayat yaşadığımı bilmeden yargılama bence.
Ekonomiyi kim yönetiyor, hükümet. O yüzden ekonominin bu hale gelmesinin sebebi bakkal olmayacağına göre hükümettir.

Başka bir sabahta olma ihtimaliniz çok yüksek. 😊

Bir sabah gelir evvela diğer sabahları devirir! :).
Ekonomiyi kim yönetiyor, hükümet. O yüzden ekonominin bu hale gelmesinin sebebi bakkal olmayacağına göre hükümettir.

1 dolar = Yazan Sayı.

Ekonomi çok kötü.

Her şey ekonomi mi? Hükümeti illa eleştireceksen eleştir ama bunları bahane etme.
Ben ne desem diyeyim, sen gerçek zorlukları görmeden anlamayacaksın. Benim dediklerim sana böyle geliyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 dolar = yazan sayı.

Ekonomi çok kötü.

Hemen hemen her şeyi dolar ile aldığımız için ekonomi çökük olmasın? Doların artışı ya da düşüşü çok önemli ekonomi için. Daha geçen hafta önerdiğim laptopu artık öneremiyorum mesela. Neden, çünkü dolar arttı ve ürünler zamlandı.

Hemen hemen her şeyi dolar ile aldığımız için ekonomi çökük olmasın? Doların artışı ya da düşüşü çok önemli ekonomi için. Daha geçen hafta önerdiğim laptopu artık öneremiyorum mesela. Neden, çünkü dolar arttı ve ürünler zamlandı.

Sana gül verildiğine bakma, neden gül verildiğine bak.

1 dolar = Yazan Sayı.

Ekonomi çok kötü.
Berat Albayrak'ın oğlu falan mısınız? Her şey dolar, euro. Millet boşuna mı konuşuyor böyle şeyleri? Türk lirasının değeri düşerse ekonomi kötü olur zaten. Beyaz eşya dolar, bilgisayar dolar çoğu yemek dolar. Kendi yapabileceğimiz şeyleri bile yurt dışından alıyoruz. Ekonomi iyi mi şimdi?

Her şeyden kastın islemci, ekran kartı falan sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı