Artık bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5-10 sene ömrümüz varsa, çok güzel günler geçireceğim.
Sizi üzmek istemem ama eğer erken seçim olmazsa malum kişi 2023 yılında aday olamaz. Erken seçim olursa 2028 yılında aday olamaz. Kısaca 10 sene sonra o kişi göremeyiz. Ülke o zaman iyi olursa malum kişi sayesinde olmaz yani.

5-10 sene çoğu kişinin ömrü olmadığına yemin edebilirim. Halkının çoğu aç olan bir iktidar nasıl rahat uyur, onu da anlamış değilim.

Önemli değil. Mülkün değerini mülkünüzü kaybedince anlarsınız. Bu sözümden çıkarın bir şeyler.
Sizi üzmek istemem ama eğer erken seçim olmazsa malum kişi 2023 yılında aday olamaz. Erken seçim olursa 2028 yılında aday olamaz. Kısaca 10 sene sonra o kişi göremeyiz. Ülke o zaman iyi olursa malum kişi sayesinde olmaz yani.

Seni üzmek istemedim gördüm bu mesajlarını ama... Olabiliyor.

Yapilan çoğu şey engellenemez artık. Bunları görmek için ice değil dışarıda yapılanlara bakacaksın.

Hocam yurt dışı da sizin gelmenizi beklemiyor yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı