Artık tüm ümidimi yitirdim

Sokrates haklıymış. Demokrasi kötü. Evini, arabasını, sevdiklerini kaybedip halen daha aynı adama basıyorlar.

nc_ohc=1QwcbYMXHMsAX_YpYZU&_nc_ht=scontent.fteq3-5.jpg

Aynı görüşte değil bir yana hayatları kötü etkileyen geleceği tehlikeye atan bir görüşü destekleyen insanlara diyor olabilir, tabii dediği şeyi demiyorum.

Erdoğan'ın ülkeyi götürdüğü yere ve şu an yaptıklarına bakılınca kaybedecek bir şeyimiz yok gibi geliyor, bu yüzden bana sorarsan. Bu mülteciler ve kaçaklar yüzünden ileride ki Türk popülasyonunun durumu, ekonominin gidişi, halkın can güvenliği, adalet/hukuk durumu, halkın refahı vesaire ve Türkiye diyebileceğimiz bir Türkiye kalıcak mı ortada(Tabii sizin aklınızdaki Türkiye şeyine göre değişebilir gibi bu söz.)..
İleride görürüz.

İleride görürüz.

Ama her şey için sanırım çok geç olacağından pek bir anlamı olmayacak, dediğim gibi olacak ise. Bunların dışında bu saydıklarım varken neden hala "İleride görürüz" dediniz? Bilmediğim bir şey mi biliyorsunuz, yani saydığım durumlar varken neden hala yanlış anlamadıysam ülkenin iyi olacağını düşünüyorsunuz? Yani ben sebep göremiyorum. @Sefaltnts3945.

Arkadaşlar ümitsiz insan vardır ümitsiz durumlar yoktur.

Ümidinizi sakın kesmeyin nedenlerini uzun uzun anlatırdım makalelere bakarak ancak, diyeceğim o ki sakın ha sakın kaybetmeyin ümidinizi, sandıklarda bekleyelim, gerisi gelecek.

Ama her şey için sanırım çok geç olacağından pek bir anlamı olmayacak, dediğim gibi olacak ise. Bunların dışında bu saydıklarım varken neden hala "İleride görürüz" dediniz? Bilmediğim bir şey mi biliyorsunuz, yani saydığım durumlar varken neden hala yanlış anlamadıysam iyi olacağını düşünüyorsunuz? Yani ben sebep göremiyorum. @Sefaltnts3945.
Diğer konuları tam tahmin edemesem de 1990-2000lardaki din olaylarının yeniden çıkacağı kesin. Tabi dinle pek ilgilenmediğiniz için bunun sizi etkileyeceğini sanmam.

Arkadaşlar ümitsiz insan vardır ümitsiz durumlar yoktur.

Ümidinizi sakın kesmeyin nedenlerini uzun uzun anlatırdım makalelere bakarak ancak, diyeceğim o ki sakın ha sakın kaybetmeyin ümidinizi, sandıklarda bekleyelim, gerisi gelecek.

Hocam nasıl kaybetmeyelim olaya gerçekçi yaklaşmak lazım kaybettik bunları hak ediyoruz bu ülkede Erdoğan'ı Allah'tan büyük gören insanlar var kendi ülkende 2.sınıf vatandaşsın ama memnunlar deprem bölgesinde aileni kaybetmişsin halen hükümeti destekliyosun şu anda önemli olan derslerimize odaklanıp bu ülkeden kaçmak çok ümidim vardı ama kalmadı bitti.

Diğer konuları tam tahmin edemesem de 1990-2000lardaki din olaylarının yeniden çıkacağı kesin. Tabi dinle pek ilgilenmediğiniz için bunun sizi etkileyeceğini sanmam.

Dediğiniz hakkında bakınmaya çalıştım biraz, ama bir bilgi bulamadım tam olarak, 1999-2000'lerde ki din olayları nedir kısaca özet geçebilecek misiniz? tabii isterseniz uzun da anlatabilirsiniz.

Dediğiniz hakkında bakınmaya çalıştım biraz, ama bir bilgi bulamadım tam olarka, 1999-2000'lerde ki din olayları nedir kısaca özet geçebilecek misiniz? Tabii isterseniz uzun da anlatabilirsiniz.

Tarihi hatalıdemiş olabilirim ama, mesela başörtülü insanlara yapılan şiddet ve baskılar, başörtülü öğrencileri üniversitelere almamak gibi.

Tarihi hatalıdemiş olabilirim ama, mesela başörtülü insanlara yapılan şiddet ve baskılar, başörtülü öğrencileri üniversitelere almamak gibi.

Bu da Vikipedi'den:

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunlar yanlış şeyler bana sorarsanız hangi dini tutmam veya tutmama ile falan da alakası yok, buna kimsenin karışma hakkı falan olmamasıyla birlikte bu olmaması gerek bir şey bana sorarsanız. Ama o 1999-2000 yıllarında Cumhurbaşkanı Süleyman demirel değil miydi? Baktığım bilgilere göre ve CHP'nin başkanı değil Doğru yol partisi adında bir partinin başkanı olduğu gözüküyor ki CHP en son 1979'da Turgut özal'ın Cumhurbaşkanı olduğu gözüküyor, güzel başkan falan demiyorum, şu anki CHP ile şu anki AKP ayrı gibiler eski zamana göre ve başında ki kişilerde farklı kişiler olduğu görünüyor, benim CHP vermeyi destekleme amacım şu an Erdoğan'ın yaptıkları ve en önemlisi istediğimiz zaman onu göndermemize yarayan demokrasinin ortadan kalkıyor gibi gözüktüğünden, yoksa CHP fanı falan değilim, bana bundan 1 yıl önce CHP verir misin diye sorarsanız vermem olacaktır cevap, 1 yıldan daha kısa olabilir.

@Sefaltnts3945, attığınız yazıyı okuyorum şu an, belki bilmediğim bir şeyler vardır.

Geri
Yukarı