Artık tüm ümidimi yitirdim

Hissettiğim gün özür dileyeceğim ama sizin gençliğinizle oynayan cahiller için kendimi kötü hissedeceğimi düşünmüyorum keşke ölselermişte AKP'ye gitmeseymiş oylar.

Bu nasıl kafa Allah'ım. Ne kötü insanlar var. Sizinle aynı görüşte değil diye insanların ölmesini isteyecek kadar alçalabiliyosunuz. Doğuda ne kadar terörist varsa oyunu KK ya attı. Adam hala HÜDA-PAR ülkeyi 2028'e kadar yer bitirir diyor. İnce ye o kadar baskı yapıldı ilk turda bitircez dendi. Her ankette öndeyiz dendi. Ne oldu? Sonuç ne? Milletin duygularıyla alay ettiler. 6 parti birleşti yuzde 10'luk terörist tabanından da oy alındı gelinen noktaya bak, 45'i gecemedi. Siz gidin hala depremzedelerin ölmesini isteyin. Ortada hükümetin bir başarısı yok, yıllardır kuru laf yapan muhalefetin rezilliği var. Bu kafayla bu adamlar dahs çok iktidar olur. Sizin gibi kafalarda suçu saçma sapan sebeplere bağlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıktım artık. Bu seçim her şeyi değiştirecek her şey çok güzel olacak sanıyordum cahil halkımız yine ümidimizi bitirdi. Ben 13'üm daha lan 13 ya küçücük çocuğun hayallerini yok ettiler. Yazıklar olsun tüm halkımıza.

Her şeyn daha güzel olacağı tanısına nereden varıyorsun anlamadım. KK daha hiç ülke başına geçmedi, o yüzden tavrını bilemeyiz. Ki bence daha iyi olmak bir yana dursun ülkede terör olayları çıkacak. Ülke daha ne kadar batacak diyorsan da ileride (başkan olursa) göreceksin.

AKP'nin ülkeye yaptıkları ortadayken hâlâ bunları nasıl diyebiliyorsunuz?

Kardeşim hala AKP diyosun. Bunları savunan kim? Bak kendin diyosun. Bu kadsr yaptığı şeyden sonra muhalefet olarak senin adayın 60 70 ezmesi gerekirken, ittifak olmadık parti bırakmadan 45 alıyosan ve suçu hala halkda arayıp "depremzedeler ölseydi keşke yiaa" diyorsan bu kafayla adamlar daha çok iktidar olur.

Her şeyn daha güzel olacağı tanısına nereden varıyorsun anlamadım. KK daha hiç ülke başına geçmedi, o yüzden tavrını bilemeyiz. Ki bence daha iyi olmak bir yana dursun ülkede terör olayları çıkacak. Ülke daha ne kadar batacak diyorsan da ileride (başkan olursa) göreceksin.

Ağzın bal yesin kardeşim. KK gibi aday olunması istenmeyen CHP de ne kadar Atatürk'çü varsa tasfiye eden, İnce'ye yapılan o kadar linç girişimine seyirci kalan CHP'yi babasının çiftliğine çeviren ama ülkeye demokrasi getirceğini söyleyen, kaybettiği onca seçime rağmen hala aday olan koltuk sevdalısı adam ne zaman dürüst demokrat kurtarıcı adam oldu aklım almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı