Aşağıdan çekerek yapılan tüm sırt egzersizlerinden hoşlanmıyorum

Volkankerem

Picopat
Daha fazla  
Vücudu yoruyor, omurgayı sıkıntıya sokuyor, verimi düşük. Yapmak şart mı bunları? Barfikste, lat pulldown'da sıkıntı yok ama bu aşağıdan çekmelileri hiç sevmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Barbell row veya dumbell row yaparken aşırı terlerim ve yorulurum, lakin verimi düşük olduğunu nereden çıkardınız? gayet gelişime katkı sağlayan hareketlerdir.

Barbell row veya dumbell row yaparken aşırı terlerim ve yorulurum, lakin verimi düşük olduğunu nereden çıkardınız? Gayet gelişime katkı sağlayan hareketlerdir.

Barbell row yaptığımda elimden kayıyordu belki bileğim güçsüz olduğu içindi o zamanlar 60kg lat pulldown yaparken bile zorlanıyordum şu an bileğim bayağı güçlendi 90 kilo lat pulldowna çıktım değişiklik yaptığımda barbell row eklemeyi düşünüyorum güzel hareket aslinda

90 kg latt pulldown yapıyosun ama barbell row yapmıyosun ilginç, sırta derinlik katan ve belirli kas gruplarını çalıştıran önemli hareketler bunlar mesela dumbell row teres minor ve teres major kaslarını çalıştırmak için birebir hareket barbell row direkt olarak tüm sırtı kapsıyan temel bir hareket.

sırt programını atarmısın bide

90 kg latt pulldown yapıyosun ama barbell row yapmıyosun ilginç, sırta derinlik katan ve belirli kas gruplarını çalıştıran önemli hareketler bunlar mesela dumbell row teres minor ve teres major kaslarını çalıştırmak için birebir hareket barbell row direkt olarak tüm sırtı kapsıyan temel bir hareket.

Hocam pull up, Low row machine, seated row, lat pulldown yapıyorum

Hocam pull up, Low row machine, seated row, lat pulldown yapıyorum
antrenmanı low row kurtarmış olmasa sırtının alt kısmı kötü gözükürdü bence gayet iyi ama dumbell row eklenebilir sırtına detay katar

ben lat pulldown,barbell row,dumbell row,seated row antrenman sonu 1 set pull up yapıyorum

Antrenmanı Low row kurtarmış olmasa sırtının alt kısmı kötü gözükürdü bence gayet iyi ama dumbell row eklenebilir sırtına detay katar

Hocam şu an 3 aydır aksatmadan programa sadigim değiştirecegim zaman ekleyeceğim önceden yapıyordum zaten Low row machine ayrı hoşuma gidiyor iki tarafa 70-70 plaka takıyorum yapması sariyor

Barbell row veya dumbell row yaparken aşırı terlerim ve yorulurum, lakin verimi düşük olduğunu nereden çıkardınız? gayet gelişime katkı sağlayan hareketlerdir.
Çok yoruyor demek istemiştim. Form da bozuluyor o yüzden. Yoksa smith machine'de row yapıyorum. 3 set. 2 set hammer pull upla başlıyorum sonra 2 set lat pull downda tek kolla çekiyorum, baya iyi oluyor. En son 3 set seates row ya da cable row.

Geri
Yukarı