Aşı olmayan kesim hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@388526 COVID zaten böbrek yetmezliğine neden oluyor. Ayrıca zatürre gibi problemlere de yol açıyor. Virüsün etkisinden dolayı böbrekler hasar gördüyse ve o yüzden öldü ise böbrek yetmezliğinden öldü demiş olabilirler. Büyük ihtimal böbrek hastalığı önceden varmış. Olmayan böbrek hastalığından, böbrek yetmezliği ortaya çıkmaz. COVID yüzünden milyonlarca kişinin öldüğü bilinirken, saklayacak bir durum yok yani. Eğer virüsten ölse rapora öyle yazılırdı.

Hayır ilk 3 veya 2 hafta ilaç almadı kaynanası ardından ilaçları aldı yaklaşık 1 hafta sonra da öldü.

Tamam cyborg kardeşim, çip takıp öldürecekler seni aşıyla. Aşı olma, sana da böbrek yetmezliği yazsınlar.

Alakası yok şu anlık aşı olmayacağım nedeni; hala bütün aşılar tam güvenli değil en azından 1 yıl daha bekleyip olmak istiyorum :)

Not; Konu ile AMD'nin ne alakası var? Intel? Siyaset ne alaka? Açıklama yapın.

Son düzenleme:
Biz 1. aşıyı olduk, ertesi gün yeni varyant geldi diye açıklama yaptılar. Hayır olan benim ayak ile koluma oldu 2 gün uyuşuk gezdim. He birde gördüğüm açıklamada böyle yeni yapacağımız aşı tüm varyantlara etkili olacak falan filan diye yazılar yazıyordu, yersen :D

Alakası yok şu anlık aşı olmayacağım nedeni; hala bütün aşılar tam güvenli değil en azından 1 yıl daha bekleyip olmak istiyorum :)
Sen o 1 yılı beklerken umarım hastalık sana ve ailene bulaşmaz da aşı tehlikeli derken virüs ailene zarar vermez. Kendin de diyorsun tanıdıklarım öldü covid'den diye, hangisi daha büyük risk hiç muhakeme yeteneği yok mu?

Sen o 1 yılı beklerken umarım hastalık sana ve ailene bulaşmaz da aşı tehlikeli derken virüs ailene zarar vermez. Kendin de diyorsun tanıdıklarım öldü COVID'den diye, hangisi daha büyük risk hiç muhakeme yeteneği yok mu?

Aşı olsaydım BioNTech değil sinovic olurdum daha az yan etki olur ki zaten devlette 16 yaşındayım. Üstüne de astım hastasıyım.

Aşı olacağım ama BioNTech değil sinovic daha az yan etki olur ki zaten devlette 16 yaşındayım. Üstüne de astım hastasıyım.
Astımım diyorsun bir de... Sen o 1 yılı beklerken virüs bulaşsa başına neler gelir haberin var mı?

1. Doktorlar ve bilim insanları tarafından geliştirilen, dünyan genelinde yine farklı doktorlar ve bilim insanları tarafından onaylanmış bir aşıyı doktorlarla çevrili bir ortamda olmak.
  2. Dünya çapında milyonlarca insanın ölümüne sebep olmuş salgın bir hastalığın bulaşma riskini almak, astımken.
Hangisi daha riskli sen bilirsin. En güvenli yolu seç. Bana ne, olan sana olacak yine.

Astımım diyorsun bir de... Sen o 1 yılı beklerken virüs bulaşsa başına neler gelir haberin var mı?

1. Doktorlar ve bilim insanları tarafından geliştirilen, dünyan genelinde yine farklı doktorlar ve bilim insanları tarafından onaylanmış bir aşıyı doktorlarla çevrili bir ortamda olmak.
  2. Dünya çapında milyonlarca insanın ölümüne sebep olmuş salgın bir hastalığın bulaşma riskini almak, astımken.
Hangisi daha riskli sen bilirsin. En güvenli yolu seç. Bana ne, olan sana olacak yine.

Aga anlamıyor musun? Zaten olamam Çünkü Devlette 16 yaşında görülüyorum 18 Aralıkta doğduğum için 13 Gün ile kaybediyorum Kısaca Eğer Virüs Zorunlu hale gelir ise Anca 1 yıl daha beklemeden olabileceğim Şu anda Mükemmel Bir bilgi kirliliği Var Kime inanacağım ki? Biri Çorba için diyor biri Aşı olmayın herkesi serbest bırakın diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı