Aşırı Öfke Sorunu

KazeSshini

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba. Direk konuya gireceğim; öncelikle en küçük durumda bile bağırmalar, cağırmalar artmış durumda. Yanlış anlamayın Müslümanım ancak sinirlendiğimde Allah'a bile hakaretler ediyorum. Sorum şu: Siz öfkeli anlarda ne yapıyorsunuz?

Merhaba. Direk konuya gireceğim; öncelikle en küçük durumda bile bağırmalar, cağırmalar artmış durumda. Yanlış anlamayın Müslümanım ancak sinirlendiğimde Allah'a bile hakaretler ediyorum. Sorum şu: Siz öfkeli anlarda ne yapıyorsunuz?
İçinden sayılar say ya da oyun oyna eğer oyun oynarsan kafanı boşaltacağın için neye sinirlendiğini bile unutursun.

Öncelikle rahat biri olmaya çalış, her şeyi kafaya takma, sinirlenmemeye çalış, sorun çıkınca yeri geldiğinde bolca "Amaan s**tir et" diyip kafandan o sorunu at, gerekirse tüm her şeyi boşverip tatile kafanı dinlemeye çık, Klasik Müzik veya Klasik Türk Sanat Müziği dinle, hiç bir şey işe yaramıyorsa profesyonel yardım al.

Öncelikle sinirli olmak ailen ile ve yetiştirilme tarzınla alakalı nasıl büyürsen devamı o şekilde gelir. Bu aslında çok ciddi bir sorun bence psikiyatri merkezine başvur.

Uzman birinden destek al, senin ki normal tepkiler değil. Çabuk sinirlenen insanlara da ayrı sinir olurum ben, hiç çekilecek bir huy değil yani. Tez zamanda vazgeç derim. Yaratıcıya küfür edip kendini Müslüman görmen de başlı başına tartışılacak bir konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı