Askerde spor yapamazsak ne olur?

tarikwashere

Centipat
Arkadaşlar 2 ay sonra askerim. Büyük bir çekincem var çünkü ne şınav çekebiliyorum ne barfiks çekebiliyorum ne de uzun süre koşabiliyorum. Başıma ne gelecek bilmiyorum. Tamam kabul ediyorum askere gidenlerin çoğu kondisyonu zayıf olarak gidiyor ama ben gerçekten hantal bir yapıya sahibim. Ne olacak şimdi?

Arkadaşlar 2 ay sonra askerim. Büyük bir çekincem var çünkü ne şınav çekebiliyorum ne barfiks çekebiliyorum ne de uzun süre koşabiliyorum. Başıma ne gelecek bilmiyorum. Tamam kabul ediyorum askere gidenlerin çoğu kondisyonu zayıf olarak gidiyor ama ben gerçekten hantal bir yapıya sahibim. Ne olacak şimdi?
Ben de oldukça kiloluyum ve aylardır evdeyim. Koşma dışında barfiks vs. olacağını bilmiyordum. Herkes yapamaz sonuçta.

Eğitimler, sürünme, kalk ve yat vs. Her şeyi öğretecekler aynı zamanda formada gireceksiniz sıkıntı etmeyin. Orada öğretiyorlar isteseniz de, istemeseniz de yapacaksınız.
20 Gün sonra gidiyorum. Hayatım boyunca yapmadığım mekik, şınav nasıl çekicem çok merak ediyorum.

@foreignersgod Komutanlar bazen sert olabiliyorlar mekik ve şınav konusunda dert etmeyin. Her gün tekrarlı yaparsanız belli bir zaman sonra iyi ve güzel çekmeye başlayacaksınız. Eğer aklınızda çavuş olmak varsa spor yapamayanlar kolay, kolay olamıyorlar.

@foreignersgod Komutanlar bazen sert olabiliyorlar mekik ve şınav konusunda dert etmeyin. Her gün tekrarlı yaparsanız belli bir zaman sonra iyi ve güzel çekmeye başlayacaksınız. Eğer aklınızda çavuş olmak varsa spor yapamayanlar kolay, kolay olamıyorlar.
Aklımda sadece 6 ay ne deniyorsa onu yapmak ve bitirmek var. Formalite icabı mekik çekmiş gibi gösterip çekmeyen tanıdığım var bu arada.

Aklımda sadece 6 ay ne deniyorsa onu yapmak ve bitirmek var. Formalite icabı mekik çekmiş gibi gösterip çekmeyen tanıdığım var bu arada.
Bir sürü kişi olduğu için her birine teker teker bakamıyorlar. Kuzenim 1 gün önce geldi askerden 6 ay yaptı askerliğini baya bir zorlamışlar onu. Ben Kara Harp Okulu öğrencisiyim. Acemiliği pek bilmiyorum ama askerliğin temel kurallarını öğretiyorlardır.

Geri
Yukarı