Askeri pilot nasıl olunur?

İkisinde de mi? Biraz sorun yaşayabilirsin haberin olsun. Çünkü askeri pilotluktaki değerler daha kısıtlı göz konusunda. 1.5 belki kurtarabilir ama belki. Bir dönem 1 dereceye kadardı yanlış hatırlamıyorsam.

İkisinde de mi? Biraz sorun yaşayabilirsin haberin olsun. Çünkü askeri pilotluktaki değerler daha kısıtlı göz konusunda. 1.5 belki kurtarabilir ama belki. Bir dönem 1 dereceye kadardı yanlış hatırlamıyorsam.
Düzelmez mi ki? Çok istiyorum TSK da görev yapmak.

Abi sen ne pilotusun.

Son düzenleme:
Neden askeriye secmedin?
Hayat görüşü geçmiş tecrübe fikir ayrılıkları vs. Boşver geçmişi deşmeyelim şimdi gece gece yakmayalım sigaraları:) Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş diyelim:)

Ben şahsen A321 Neo'nun kokpitini askeriye ye tercih ederdim.
Airbus harika bir şey ya:) Makine işi biliyor resmen, senin yaptığın hatayı bile “o öyle olmaz sığır” diyerek kendi kendine düzeltip toparlıyor resmen🤣

Airbus harika bir şey ya:) makine işi biliyor resmen, senin yaptığın hatayı bile “o öyle olmaz sığır” diyerek kendi kendine düzeltip toparlıyor resmen🤣

Instagram'da bir post görmüş idim. Boeing'in pilotunun önünde bir sürü düğme vb. var idi, kafası karışmış bir halde, kafasının üstünde soru işareti var idi. Airbus'un pilotunun önünde 2-3 tane düğme ayağını uzatmış idi 😂

Instagram'da bir post görmüş idim. Boeing'in pilotunun önünde bir sürü düğme vb. var idi, kafası karışmış bir halde, kafasının üstünde soru işareti var idi. Airbus'un pilotunun önünde 2-3 tane düğme ayağını uzatmış idi 😂
Airbus pilotlarının hepsi Angry Birds oyununda pro oluyor zaten:) Çünkü uçak gidiyor kendi kendine zaten🤣 Açıyorlar masayı tabletle devam resmen🤣

Airbus vs Boeing temsili🤣

C2C1CDA6-0DEC-4B3C-9C9F-56BDF5D2DD5D.jpeg

Geri
Yukarı