Askerliğim Kütahya'ya çıktı

Sanırım orada değişiyormuş bu statüler, meslek falan soruluyormuş ona göre istihdam edilecekmişiz. Güzel bir koğuş ortamı oluşsun da gerisine katlanırız bir şekilde 😂 20'lik delikanlılarla aynı koğuşta takılmak, kanka olma ihtimali gözümü korkutuyordu bayağı, iyi ki size denk geldim hocam 😂
15 Bölük olduğunu düşünürsek bu ihtimal uzak değil. Bir de olur ya sen önden başka bölüğe ben arkadan diğer bölüğün ilk eri olursam yıkılırım 😂

15 Bölük olduğunu düşünürsek bu ihtimal uzak değil. Bir de olur ya sen önden başka bölüğe ben arkadan diğer bölüğün ilk eri olursam yıkılırım 😂
Bölük listelerini dolduran usta askerler ise eğer rica minnet etme kozumuzu da oynayabiliriz hocam, bizi aynı yere yazabilir misiniz şeklinde rica edebiliriz 😂

Şu an başka bir ilde ikamet ediyorum ama doğma büyüme kutahyaliyim ve sana abartısız Türkiye'nin en gereksiz sehiri olduğunu söyleyebilirim. Hiçbir esprisi olmayan köyden hallice, insanı da bir o kadar soğuk beş para etmez bir il(!).

Ben okudum göremedim. Profilini de çok detaylı inceledim özel mesaj atabileceğim bir yer göremedim. En kötü uyarı yerim diye riske giriyorum. [email protected]
Mail gönderdim size hocam
Şu an başka bir ilde ikamet ediyorum ama doğma büyüme kutahyaliyim ve sana abartısız Türkiye'nin en gereksiz sehiri olduğunu söyleyebilirim. Hiçbir esprisi olmayan köyden hallice, insanı da bir o kadar soğuk beş para etmez bir il(!).
Eğer usta birliğinde orada kalmazsak Kütahya ile pek işimiz yok gibi duruyor hocam, yine de verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Hocam zaten usta birliğinde Kütahya'da kalmadığımız sürece şehir çok ilgilendirmiyor bizi. Tugaya gidip sonra dağıtıma gideceğiz. Acemide çarşı izni olmadığını da düşünürsek :D

Geri
Yukarı