Epic Games Assasin's Creed Odyssey Gold sürümde DLC'ler kullanılamıyor gözüküyor

Daha fazla  
Arkadaşım Mega indirimlerde Epic Games'ten Assasin's Creed Odyssey gold sürümü almış, Gold sürüm "kütüphanede" şeklinde görünüyor ama Gold sürüme dahil olan Dlc'ler için "kullanılamıyor" yazıyor. Aslında DLC'lerin de "kütüphanede" diye yazması gerekmiyor mu? Yani bu haliyle "Standart Sürüm" almış gibi görünüyor. Bu işin aslı nedir? Bilen varsa bilgi verebilir mi acaba? Ben de Gold sürümü almayı düşünüyorum ama kafam karıştı şimdi.

Arkadaşım Mega indirimlerde Epic Games'ten Assasin's Creed Odyssey gold sürümü almış, Gold sürüm "kütüphanede" şeklinde görünüyor ama Gold sürüme dahil olan Dlc'ler için "kullanılamıyor" yazıyor. Aslında DLC'lerin de "kütüphanede" diye yazması gerekmiyor mu? Yani bu haliyle "Standart Sürüm" almış gibi görünüyor. Bu işin aslı nedir? Bilen varsa bilgi verebilir mi acaba? Ben de Gold sürümü almayı düşünüyorum ama kafam karıştı şimdi.
DLC'leri kullanması için oyunu indirip oynaması gerekli Ubisoft Connect ile giriş yapın açın DLC'ler aktif olacaktır.
DLC'ler kütüphanede gözükmez diye biliyorum(bazı DLC'li oyunlar hariç tabii ki de)

Assassin's Creed Odyssey'de DLC'ler oyun içinde aktif edilir(otomatik)ben göremiyorum diyorsan çünkü Gold Edition'da 2 yeni büyük hikaye DLC'si geliyor onu oyun içinde Hikayede ilerleyerek görebilirsin pat diye açılmaz.​

DLC'leri kullanması için oyunu indirip oynaması gerekli Ubisoft Connect ile giriş yapın açın DLC'ler aktif olacaktır.
DLC'ler kütüphanede gözükmez diye biliyorum(bazı DLC'li oyunlar hariç tabii ki de)

Assassin's Creed Odyssey'de DLC'ler oyun içinde aktif edilir(otomatik)ben göremiyorum diyorsan çünkü Gold Edition'da 2 yeni büyük hikaye DLC'si geliyor onu oyun içinde hikayede ilerleyerek görebilirsin pat diye açılmaz.​

Tamamdır teşekkür ederim. Arkadaşım satın alıp kütüphane ye gelen Odyssey oyun görseli standart sürüm görseli olduğu Gold sürüm ibaresi olmadığı ve DLC'lerinde kütüphanede yazmayıp kullanılamıyor yazdığı için iade etmeyi düşünüyordu, o zaman iade etmesi gerekmiyor. Bu durumda ben de bu indirimde satın alacağım, çünkü ileride bu fiyata düşmeyeceğini ve Ubisoft'un da artık AC oyunları için key dağıtmayı bırakacağını söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı