Assassin's Creed Serisi Enleri

Ac 3 de dahil tüm ac oyunları sunum olarak bence aşmış oyunlardır.
Ama aklımda kaldıysa bir sebebi vardır saçma bir argüman.

Valhalla ve Odyssey i bir gömsene şurada?
Argüman olduğunu kim söyledi? İzlediğin oynadığın bir şek aklında kalmayı başarabilmişse o güzel değil midir? Kötü olarak aklında kalması ayrı mesele, öyle olsa kötü olarak aklımda kaldığını belirtirdim. AC4'ten sonra çıkan bütün oyunların kötü olduğunu söylüyorum. Valhalla ile ivme bi tık yukarı çıksada (ki ben buna katılmıyorum) yine ve yine AC4 AC3 seviyesinde olacak bir yapım malesef çıkmış değil.

Argüman olduğunu kim söyledi? İzlediğin oynadığın bir şek aklında kalmayı başarabilmişse o güzel değil midir? Kötü olarak aklında kalması ayrı mesele, öyle olsa kötü olarak aklımda kaldığını belirtirdim. AC4'ten sonra çıkan bütün oyunların kötü olduğunu söylüyorum. Valhalla ile ivme bi tık yukarı çıksada (ki ben buna katılmıyorum) yine ve yine AC4 AC3 seviyesinde olacak bir yapım malesef çıkmış değil.
Ac valhalla oynadın mı ki?
Ve Ac 3 ve 4 ü bir daha oynamalısın.

AC Ezio serisi iyiydi, fakat Revelations en zayıf halkasıydı. AC 4'ü GT 730 ile oynamaya çalışıyordum, bir süre sonra dayanamayıp sildim. Bir ara yükleyeyim dedim, garip kasmalarla karşılaştım. Unity ve Syndicate'i 2'şer saat oynadım, bıraktım. Dost'un incelemelerini izledim, sırf bedava verdikleri için onyarım bir ara. Rogue'u sevmiştim, oynadığımda 15 yaşımdaydım, farklı bir konsept. AC Origins'i oynadım, fakat keşke almasaydım. DLC'ler ise daha kötüydü, sırf fanboylar için yapılmışlar. Odyssey iyiydi, ama çok sıkıcıydı ana hikayesi bir süre sonra. Valhalla'yı buradaki arkadaşlardan alacaktım, vazgeçtim. Yeniden başlamak istiyorum Ezio üçlemesine, ama hala hatırımda.

Ezio üçlemesi efsane. Black Flag ve Rogue'da severek oynadım. Origins fena değildi. Odyssey'e başlamayı düşünüyorum. Baya iyi deniyor.
Diğer serileri maalesef pek beğenemedim özellikle AC 3 tam hayal kırıklığı.

AC Ezio serisi iyiydi, fakat Revelations en zayıf halkasıydı. AC 4'ü GT 730 ile oynamaya çalışıyordum, bir süre sonra dayanamayıp sildim. AC Origins'i oynadım, fakat keşke almasaydım. DLC'ler ise daha kötüydü, sırf fanboylar için yapılmışlar. Odyssey iyiydi, ama çok sıkıcıydı ana hikayesi bir süre sonra. Valhalla'yı buradaki arkadaşlardan alacaktım, vazgeçtim. Yeniden başlamak istiyorum Ezio üçlemesine, ama hala hatırımda.

AC Odyssey hikayesi bir yerden sonra sıkıyor demişsin.
Ben AC Odyssey'i PS4 Slim'de oynayıp DLC'ler ile beraber platinleyecek kadar seven biri olarak söylüyorum.
Evet ana senaryo iyi ama bazen çok uzuyor ama Valhalla'da böyle bir şey yok.

Ezio üçlemesi efsane. Black Flag ve Rogue'da severek oynadım. Origins fena değildi. Odyssey'e başlamayı düşünüyorum. Baya iyi deniyor.
Diğer serileri maalesef pek beğenemedim özellikle AC 3 tam hayal kırıklığı.

AC Odyssey harika kesinlikle DLC'leri ile birlikte oyna AC Valhalla'yı bitirmedim ama güzel gidiyor.

AC2 en iyisidir ama AC3 benim için 2. sıradadır. Haytham Connor yüzleşmesi harikaydı.
Katılmadığım çok şey var kişisel görüşünüz sonuçta, ama Ac sersinin gördüğü en kaliteli Villain Haytham Kenwaydir. Karakter ne zaman ağzını açsa "acaba doğru taraftamıyız?" diye sorgulatıyor.

Brtotherhood'dakinin adını bile hatırlamıyorum. Haytham'a yaklaşabilen bi Deimos ve Starrick var Deimos yeteri kadar gözükmüyor Starricklede o kadar iyi bir savaş yapmıyoruz.

En sevdiğim Ac Oyunu Odyssey.
Valhalla dışında tüm seriyi oynamış biri olarak oynanması gerekenler:
Ac Odyssey
Ac 4 Black Flag
Ac Syndicate
Ac 2
Ac Brotherhood

Oynamaya gerek bile olmayanlar:
Ac 3 (Haythamın kısmını oynayıp bırakabilirsiniz)
Ac Unity
Ac 1
Ac Revelations
Ac Origins
Connor çok havalı değil miydi? Tam bir görev adamı yaratmışlardı. Haytham zaten harika bir karakterdi.

Ac valhalla oynadın mı ki?
Ve Ac 3 ve 4 ü bir daha oynamalısın.
Oyun tarihinin en iyi kötü karakterleri arasında olan Haytham Kenway için oyunu tekrar tekrar oynarım zaten, sorun yok. Valhalla izledim, komedi gibiydi.
Hala Haytham Kenway seviyesinde villain yazılmadı bu arada. Black Flag'de tekrar tekrar oynanır. Görev yapmaya gerek bile yok, denize açılıp denizcilerin söylediği şarkılar bile çoğu oyundan iyi. Ubisoft'un zirvesiydi o yıllar..

Yeni konular

Geri
Yukarı