Assassin's Odyssey manzara tadında görüntüler

Eline sağlık güzel çekmişsin.

Ama PC'nin en yüksek grafiklere sahip oyunu ff XV, konsolda ise TLOU2.
Doku çözünürlüğü olarak bahsediyorum en detaylı karakterler bu oyunda.
Tek sıkıntısı 4K texture ile 155GB oluyor oyun biraz fazla.
Eki Görüntüle 1031381
Eki Görüntüle 1031382
Eki Görüntüle 1031384
Eki Görüntüle 1031385
Eki Görüntüle 1031386
Eki Görüntüle 1031387
Eki Görüntüle 1031388

FF15'de aklıma geldi aslında da daha oynayamadığım için bir şey diyemem. Oyun zaten teknoloji demosu gibi. Konsol tarafında şu an TLOU2 ve GoT cidden öne çıkanlar oyunlar ama şimdilik PC portu ilgilendiriyor beni. Onu bu yüzden dedim zaten. En yakın zamanda oynamayı düşünüyorum şu oyunu da boyutu ürkütüyor cidden, teşekkürler!
Eline sağlık hocam. Hzd'nin grafikleri de iyidir 🙂

Sekiro'dan sonra rahatlamak ilk oynayacaağım oyun olacak kendisi. Sekiro'da rage geçirdikten sonra kendimi Aloy'un kollarına atacağım direk. Bitirdikten sonra da en az bu kadar görsel barındıran bir konu açacağım sizin için. Teşekkürler yorum için :)

20210519131730_1.jpg

1621449467523.png

Çok güzel fotoğraflar. Şöyle ben de 2 tane bıraktım. Belki seversiniz :)

Ve tabii ki de olmazsa olmazım:

Eki Görüntüle 1031415

Hocam bu arada kötü şans FF15 birkaç ay önce Game Pass'den kaldırıldı.

Fotoğraf için: 😍
Alttaki yazı için: 🙁

Oyun biraz fazla pahalı ya. Game Pass'de varsa oynarım diyordum be. Biraz geç oynayacağım o zaman ama oynayacağım illaki şu oyunu. Fotoğrafı da aldım, haberin olsun.

Fotoğraf için: 😍
Alttaki yazı için: 🙁

Oyun biraz fazla pahalı ya. Game Pass'de varsa oynarım diyordum ya. Biraz geç oynayacağım o zaman ama oynayacağım illaki şu oyunu. Fotoğrafı da aldım, haberin olsun.

Hocam 80 lirayı görmüş. Kim bilir belki açık dünya indirimlerinde düşer de yüzümüz güler.

Hocam 80 lirayı görmüş. Kim bilir belki açık dünya indirimlerinde düşer de yüzümüz güler.

Şu an düşse de alır mıyım emin değilim. Bütçe var da başka bir şey için saklıyorum şu an. Teşekkürler haber verdiğin için. Benden önce oynama bozulurum ha 😡

Geri
Yukarı