Red Dead Redemption 2'den manzara tadında görüntüler

:) rica ederim.
Oyuna girince gine denerim acaba sadece piksel sayısını falan mı artıyor internette pek bir şey bulamadım.

Çözünürlüğü arttırıyor. Tam mantığını ben de anlamadım. Fakat Ben RX580 ile sona getirince 5 FPS falan oluyor. O görüntü kalitesi gerçekten inanılmaz ama. Arthur'un üstündeki kıyafetin dikiş izleri falan gözüküyor çok net biçimde.

Hocam nasıl giriyoruz ki oraya, ve sadece o moddayken olacak değil mi oynanışa etkisi olmaz?

Oynanışa tabii ki etkisi yok :) F6 tuşuna basarsan fotoğraf moduna girmiş olursun. ESC tuşuna bastığın zaman çıkarsın. Zaten yazıyor fotoğraf moduna girdiğin zaman.

Red Dead Redemption 2 bir oyun değildir. Sanat eseridir. Onun herhangi bir oyunla kıyaslanması, karşı karşıya getirilmesi teklif dahi edilemez. Ne demişler; Ubisoft'tan, CD Projekt'ten, Bethesta'dan uzak durun. Ama Rockstar'dan kaçın kaçın. Rockstar zayıf rakiplerine acımaz...
Oyunu oynadığım sistem ASRock RX580 8 GB ve Ryzen5 1600 AF'li bir sistemdir. Çoğu ayar Ultra'da sadece 2-3 tane ayar High ve reflection kalitesi mediumda oynuyorum(gelişmiş ayarlar dahi yüksektedir). 30-55 FPS arası bir performans alıyorum. Uzaktan gamepad ile oynadığım için 60 FPS altı olmasını pek takmıyorum, beni rahatsız etmiyor. Yeni aldığım sistem geldiği zaman bu konunun 4K versiyonunu açacağım :)

Eki Görüntüle 828995

Eki Görüntüle 828997

Eki Görüntüle 828999

Eki Görüntüle 828998

Eki Görüntüle 829000

Eki Görüntüle 829001

Eki Görüntüle 829002

Eki Görüntüle 829003

Eki Görüntüle 829004

Eki Görüntüle 829006

Eki Görüntüle 829007

Bu da benden olsun. :)
1610355245891.png

Oynanışa tabii ki etkisi yok :) F6 tuşuna basarsan fotoğraf moduna girmiş olursun. ESC tuşuna bastığın zaman çıkarsın. Zaten yazıyor fotoğraf moduna girdiğin zaman.
Teşekkürler, arkadaşın yazdığı F6'yı sadece HUD'ları gizleyen tuş olarak düşünmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı