Red Dead Redemption 2'den manzara tadında görüntüler

Hocam ben yazın oynayacağım ve yama indireceğim sonra yanlış anlayıp saatlerce uğraşmamak için. 😀 Hocam ekran görüntüleri muazzam. @Palamutkafali.

Devamı gelecek. Farklı oyunlar için de yapmayı düşünüyorum :) ayrıca belirtmeliyim ki oyunda resmen çoğu yer sırf oyuncu dursun da şu manzaraya baksın resim moduyla uğraşsın diye yapılmış adım kadar eminim. 2 adımda bir resim çekesim geliyor. İstediğini başarmış Rockstar. En basit tarla da bile volumetric lighting efektleri falan inanılmaz. Üstelik fizik motoru rakipsiz olduğu için arthur harika pozlar verebiliyor :)

Ekran Görüntüsü (1585).png

Hayır yok. Tam tersine ben hiçbir oyunda böyle bir uzak çizim mesafesi görmedim. Üstelik oyunda resolution scale diye bir ayar var çözünürlük ölçekleme. O ayarı sonuna kadar getirince çıkan görüntüye inanamazsınız ama 3090'da bile 15 FPS'lere falan düşürüyor işte maalesef :)

Hocam ben de bir ara fulledim o ayarı ama bir fark göremedim bende mi sıkıntı var?

Işıklandırmalar gerçekten muhteşem. Haklarını yiyemem. RTX olmadan bile çok iyi görünüyor gölgelendirmeler vesaire. 2018'de çıkan RDR2 daha iyi görünüyor ve daha sorunsuz çalışıyor demek istemiştim. Last of Us part 2 ve RDR2 9. nesil gibi dururken ve 8. nesil donanım isterken Cyberpunk 8. nesil gibi duruyor ama 9. nesil donanım istiyor.
Aynen öyle ben de hak veriyorum sana.

Upload'ın düşüklüğü yüzünden her fotoğraf için dakikalarca bekliyorum. Diğer fotoğraflar 4 MB'den büyük diye yüklenemedi.
Ekran Görüntüsü (1274).png

Upload yüzünden her fotoğraf için dakikalarca bekliyorum.

Geri
Yukarı