ASUS Dual RTX 3070 alınır mı?

Türkiye'ye ücretsiz getiriyorlar. Yani sadece 5600 tutuyor. Tek kötü yanı garantisi yok ama sorunlu gelirse değişim iade falan yapıyorlar.

Stokta yok şu an yenilenir mi?

Eğer unutmazsanız lütfen hocam görmüş oluruz en azından testleri.

Hocam oyun şimdi indi ve hemen değerlere bakmak için oyunu açtım, değerler ise şöyle;

Tüm ayarlar en yüksek olacak şekilde çözünürlüğüm 1080P ve aldığım FPS değeri: 135-145 arası.
Tüm ayarlar en yüksek olacak şekilde fakat bu sefer render resolution değerim %175 şeklinde yani çözünürlük 3360X1890 olacak şekilde 60-70 FPS değerleri almaktayım. Oyun sorunsuz bir şekilde akıcı ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Umarım ufakta olsa bir fikir oluşmuştur aklınızda.

Hocam oyun şimdi indi ve hemen değerlere bakmak için oyunu açtım, değerler ise şöyle;

Tüm ayarlar en yüksek olacak şekilde çözünürlüğüm 1080P ve aldığım FPS değeri: 135-145 arası.
Tüm ayarlar en yüksek olacak şekilde fakat bu sefer render resolution değerim %175 şeklinde yani çözünürlük 3360X1890 olacak şekilde 60-70 FPS değerleri almaktayım. Oyun sorunsuz bir şekilde akıcı ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Umarım ufakta olsa bir fikir oluşmuştur aklınızda.

Çok teşekkür ederim.
GameSatış üzerinden satın alacağım.

Hocam son olarak şunu belirteyim, belirtmeyi unutmuşum. İşlemcim Ryzen 7 3700X 3.7GHz, ben işlemciye overclock yaptım şu an 4.2 GHz olarak çalışıyor. GPU sıcaklığı ise oyundayken 67 derece.

Teşekkür ederim hocam bilgilendirmen için bende ya i5 10600Kya da i7 10700K almak istiyorum.

Geri
Yukarı