ASUS DUAL RTX 2070 alınır mı?

Alınır. Daha uygun fiyata RX 5700 XT'de alınır. Karar sizin.
RX 5700 XT almayı düşündüm fakat kullandığı elektrik fazla ve sıcaklık değerleri çok yüksek. Onun için Amd ekran kartı almayı düşünmüyorum.
Neden alınmasın? Ama hangi sisteme, hangi fiyattan?
Videolarda baktığım zaman bazı videolarda sıcaklıkları 70 derecelere kadar çıkıyor. Ondan biraz içime sinmedi.

RX 5700 XT almayı düşündüm fakat kullandığı elektrik fazla ve sıcaklık değerleri çok yüksek. Onun için AMD ekran kartı almayı düşünmüyorum.

Videolarda baktığım zaman bazı videolarda sıcaklıkları 70 derecelere kadar çıkıyor. Ondan biraz içime sinmedi.

70 derece gayet güzel bir değer içinize sinmemesi garipmiş. RTX le de 65 alıcaksınız zatem...

RX 5700 XT almayı düşündüm fakat kullandığı elektrik fazla ve sıcaklık değerleri çok yüksek. Onun için Amd ekran kartı almayı düşünmüyorum.

70 derece ekran kartı için soğuk sayılır.

Hocam RTX 2070 neden alınmasın diye sordum ve hangi sisteme alacaksınız. 😂

70 derece falan iyi kardeşim. Fiyatına göre performans veriyor elektronik ürünler. Alınır ürün. Bir de o sıcaklıkları gösteren dış etkenler de önemli. Oyundan oyuna göre de değişir.

70 derece gayet güzel bir değer içinize sinmemesi garipmiş. RTX le de 65 alıcaksınız zatem...
70 derece ekran kartı için soğuk sayılır.
Ben mardin de yaşıyorum. Yazın 40 45 dereceler bize normal sıcaklık gibi geliyor. 6 yıldır laptop kullanıyorum yazın boşta 60 65 derece olduğunu gördüm işlemci ve ekran kartının. Onun için biraz kuşkuluyum ekran kartı almakta.

Ben uzun süredir nvidia kullanıyorum ama bakımını sürekli yapıyorum 50 den yukarı nadiren çıkıyor benimki amd çok sıcak ve driverları sorunlu bencede nvidia 1 tık daha kaliteli olur ileride amd ile çok sıkıntı yaşayabilirsiniz sağlıklı değil

Yeni konular

Geri
Yukarı