ASUS G614 alınır mı?

Bütçe
45000

Artooth

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle hayırlı akşamlar, başımız sağ olsun. Aslında 2 sorum olacak. ASUS G614 (linkini bırakacağım) adlı laptop alınır mı? 2024'te alsam çok mu fark öderim? Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Bilgisi olan varsa yardımcı olsun karar aşamasındayım çaresiz kaldım.

Son düzenleme:
Alınır mantıklı ama bence Dell daha güzel ve şık laptoplar üretiyor soğutması da iyidir
Bunu almak daha mantıklı olur

Öncelikle hayırlı akşamlar, başımız sağ olsun. Aslında 2 sorum olacak. ASUS G614 (linkini bırakacağım) adlı laptop alınır mı? 2024'te alsam çok mu fark öderim? Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Bilgisi olan varsa yardımcı olsun karar aşamasındayım çaresiz kaldım.

Merhaba hangisini alacağınıza karar verebildinizmi

Son düzenleme:
Merhaba kusura bakmayın çok geç farkettim mesajınızı, evet aldım aslında beklenmedik oldu hp victus model bir laptop aldım. Daha ucuz ve uyguna geldi bende biraz kendimden taviz vermek zorunda kaldım. Teşekkür ederim iyi akşamlar.

Merhaba kusura bakmayın çok geç fark ettim mesajınızı, evet aldım aslında beklenmedik oldu HP Victus model bir laptop aldım. Daha ucuz ve uyguna geldi bende biraz kendimden taviz vermek zorunda kaldım. Teşekkür ederim iyi akşamlar.

Hayırlı olsun hangi modeli aldınız link verebilir misiniz bende de Victus var

Evet hocam biraz öyle oldu dediğim gibi fiyatı bana uygun ödemesi rahat geldi, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Geri
Yukarı