Asus g750jz stok Durumu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video yapmışlar izlemenizi tavsiye ederim :)

5 sefer izledim be kardeşim :D. Ama şöyle birşey var Asus'un işlemcisi düşük olabilir bu overclock yapılmayacak anlamına gelmez hem işlemci hem de ekran kartını çok iyi soğutuyor ve hız aşırtmaya olanak veriyor.

Bakın Asus Rog G750jz'yi Overclock edilebilen diye tanıtıyorlar yani buna olanak veriyor :Notebook & Ultrabook - ASUS ROG G750JZ

Ve şöyle bir şey keşfettim Rog G750jz'de hız aşırtma yapmadan Gpu ısısı 70-75 derecelerde (953 mhz'de).
Ama hız aşırtma yapınca (Asus Gpu Tweak ile 1103 mhz'de) Gpu ısısı 60'lara iniyor hala çözemedim doğrusu :D.

Fan hızı artıyor desek 70-75'lerde artması lazım zaten çok değişik bir bilgisayar resmen al beni hız aşırt diyor :D

Sizce linkteki aksesuarlar Notebook & Ultrabook - ASUS ROG G750JZ

Rog G750jh'deki gibi yanında gelir mi yoksa sonradan mı alırız ?

Ben bu hediye olayına MSI dada çok takıldım ondada gaming pack vardı. Bazı siteler hiç bahsetmiyor offical katalog resimlerinden bile kaldırıyor o sondaki kısmı :D Bazıları direk yazıyor veriyoruz diye bazıları resmi koyuyor ama veriyoruz demiyor akıl karıştırıyor :D Böyle bir işe giriştiğimde onuda kesinlikle isterim :D Sonuçta o set nereden baksan 400 500 tl :D
Şimdi Recep Baltaş ın ROG Tytan incelemesini izledim orada dedikleri çok mantıklı asus parçaları en iyi şekilde hata çıkarmayacak şekilde seçiyor. Msi da böyle bir şey var mı bilemiyorum :) Ama benimde tercihim şuan asus tan yana. Msi biraz bana çakma japon işi gibi böyle dragonlar felan biraz tereddüt ettiriyordu :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım Msi Gt70 880m ekran Kartı ve i7 4930mx işlemcili Super raid 2 vardı hızlı ama hava ısındıkça sıcaklığı hissettim yani sinir olurum elimin altında sıcaklık olmayacak abi :D.

Asus'u tercih etmem hem soğuk çift fan ve filtre var yani iç donanıma birşey olmuyor tozu filtre tutuyor. Sonuçta az para vermiyoruz :).

Sitesindeki aksesuarları yanında göndermesi lazım ki gönderir hediye olarak G750jh'de olduğu gibi diye tahmin ediyorum.

Bakalım hele bi çıksın da bilgisayar ona göre bütçe ayırmalıyım. İnşallah verirler :D

Dipnot: evet bazı siteler gerçekten bahsetmiyor kapalı kutuda gönderiyor sanıyorsun ama bazı siteler bahsedince bir de fiyat aynı olunca insan gaming pack varmış aynı fiyat burdan alayım diyor bu seferde yazmayan siteler zarar ediyor. :D

Şimdi msi da çok unboxing videosu izledim g750jz nin sadece bir tane bulabildim. Msi da baya büyük bir koli. Çanta çıkıyor ilk sonra mouse kulaklıgın oldugu laptop kutusu büyüklüğünde bir kutu sonra laptop. Asus da öyle. Kocaman bir kutu :D Yani laptop kutusunun 3 4 katı bir kutu gelmesi lazım :D öbür türlü tek laptop gelirse hüsran :D Şimdi diyecekler 6 bin tl vermiş 300 400 tl nin lafını yapıyor :D Para meselesi değil bu :D Kendi orijinal ekipmanına sahip olmak ayrı bir güzel olur :D

Msi in verdiği kulaklık çok güzeldi mouse uda steelseries verirse iyidi ama msi in kendi mouse u vardı bazı yerlerde :D Bakalım asus neler diyecek siteler :)

Bazı sitelerde "Asus sırt çantası + Asus Gaming Mouse + Nvidia 3D Gözlük" hediyeleri yazılmış. Onu bilgisayarı almadan önce veya alırken satıcıya sormak lazım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı