ASUS ROG G15 G513rm için en iyi Armoury Crate ayarları nedir?

Centuriof

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. ASUS ROG STRIX G15 G513rm kullanıyorum. Güncel Armoury Crate ayarlarım aşağıdaki resimde görüldüğü gibi. CPU Boost kapalı. Oyun oynamasam da Turbo ayarın açık olmasında bir sorun var mı? GPU mode kısmında Ultimate ayarını açmıyorum. Açmam iyi olur mu? Onu da sürekli açık şekilde kullanabilir miyim? Sürekli değiştirmekten bıktım.

1674487464503.png

Merhaba. ASUS ROG STRIX G15 G513rm kullanıyorum. Güncel Armoury Crate ayarlarım aşağıdaki resimde görüldüğü gibi. CPU Boost kapalı. Oyun oynamasam da Turbo ayarın açık olmasında bir sorun var mı? GPU mode kısmında Ultimate ayarını açmıyorum. Açmam iyi olur mu? Onu da sürekli açık şekilde kullanabilir miyim? Sürekli değiştirmekten bıktım.

Eki Görüntüle 1642459
Boştayken sessiz modda kullan ve gpu modunu optimize edilmiş yap turbo boost kapat. Oyundayken veya ekran karti yüklü bir iş yaparken gpu modunu ultimate'e al turbo boostu aç ve turbo modda ya da performans modunda kullan.

Hocam memnun musun cihazdan oyunda em çok kaç derece oluyor işlemci
Ben 3070ti modele sahibim islemci 95i gordu ama genel olarak 90 88 derecelerde calisiyor. Sogutucu aldim bugun iets gt500 ile 75 civarlarinda suan.

İşlemci 12700 olan model varken 6800 almaya elim gitmiyor. Geriye kalan tüm özelliklerde rog iyi ama ne alacağım bilemiyorum

Karşılaştırma videolarına göre fark var hocam. Hele işlemci ağırlıklı oyunlarda fark artıyor
12700h 6800hyi her acidan tokatlayan bir islemci. Amdnin intel karsisinda tek avantaji pil ömrü bir tık fazla oluyor ve daha az güç tüketiyor. Ama bu kadar çıkmışken intel alınmalı ben 6800h laptop aldım pişmanım.

Eki Görüntüle 1642459
hocam bende RTX 3050 modeli var onda ultimate mod gözükmüyor neden olabilir

Geri
Yukarı