ASUS ROG G15 G513rm için en iyi Armoury Crate ayarları nedir?

Gecen laptop Chrome'de yayin izlerken tamamen kilitlendi guc tusuna basili tutarak kapatmak zorunda kaldim o yuzden takildim biraz bu sorunlara.
Aynı sorun bende de var geçmiş olsun, garantiye göndermeyi deneyin ben işlerim yoğun olduğu için gönderemiyorum. W11 yerine 10 kurmayı deneyin. W11 şu an daha yaramıyor bu cihaza.

Aynı sorun bende de var geçmiş olsun, garantiye göndermeyi deneyin ben işlerim yoğun olduğu için gönderemiyorum. W11 yerine 10 kurmayı deneyin. W11 şu an daha yaramıyor bu cihaza.

10 kurdum sapıttı PC 11 kurdum her şeyi indirdi 11'e geçince indirdiklerini görünce şaşırıp kaldım yeni sistemlere 11 kurun sürücüleri adamakıllı indirmiyor gidip eskiden kalma sürücüleri indiriyor saçma bir şekilde.

Merhaba. ASUS ROG STRIX G15 G513RM kullanıyorum. Güncel Armoury Crate ayarlarım aşağıdaki resimde görüldüğü gibi. CPU Boost kapalı. Oyun oynamasam da Turbo ayarın açık olmasında bir sorun var mı? GPU mode kısmında Ultimate ayarını açmıyorum. Açmam iyi olur mu? Onu da sürekli açık şekilde kullanabilir miyim? Sürekli değiştirmekten bıktım.

Eki Görüntüle 1642459

Standart modda kullanıyorum optimizenin farkı ne?

10 kurdum sapıttı PC 11 kurdum her şeyi indirdi 11'e geçince indirdiklerini görünce şaşırıp kaldım yeni sistemlere 11 kurun sürücüleri adamakıllı indirmiyor gidip eskiden kalma sürücüleri indiriyor saçma bir şekilde.
Şu an bende güncel olmayan bir sürücü yok sanırım her şeyi AMD ve Nvidia tarafında sitelerinden kurdum her şeyi, geri kalan sürücüleri de resmi ASUS sitesinden kurdum fakat onlar belki eski olabilir tam emin değilim. Yine de W11'den şu an daha fazla memnunum.

Şu an bende güncel olmayan bir sürücü yok sanırım her şeyi AMD ve NVIDIA tarafında sitelerinden kurdum her şeyi, geri kalan sürücüleri de resmi ASUS sitesinden kurdum fakat onlar belki eski olabilir tam emin değilim. Yine de W11'den şu an daha fazla memnunum.

Dostum önceden de dedim. Chrome'dan donanım hızladırmayı kapat.

Dostum önceden de dedim. Chrome'dan donanım hızladırmayı kapat.
Hocam Chrome kullamıyorum fakat diğer tarayıcılarda da kapalı zaten bu ayar, ayrıca bilgisayarım bazen arada kendi kendine kapanıyor veya kendine res atıyor bunu da geçenlerde keşfettim, bir kere oldu sanırım arka planda güncelleme falan yaptı dedim ama 2-3 defa daha başıma geldi ve güncelleme yapmıyordu, her neyse şu an işlerim yoğun, işim için bir Macbook aldıktan sonra bunu iade veya değişime göndermeye çalışacağım.

Geri
Yukarı