ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF265 alınır mı?

Bu laptop u alacağım ama gpn bilişimden başkası satmıyor neden. ? Firmayı araştırdığımda farklı sitelerden toplamda 50 den fazla şikayet var o korkutuyor beni ne yapmam gerekiyor sizce ? Başka marka model mi alsam? Mağazaya gidip elden teslim alma şansım yok

Bu laptop u alacağım ama gpn bilişimden başkası satmıyor neden. ? Firmayı araştırdığımda farklı sitelerden toplamda 50 den fazla şikayet var o korkutuyor beni ne yapmam gerekiyor sizce ? Başka marka model mi alsam? Mağazaya gidip elden teslim alma şansım yok
Aynı satıcıdan aldım sorunsuz geldi, size kalmış.

AMD üzerinden bir ayar uygulamadım. Cihazı çoğu zaman Armoury Crate'deki Turbo'da kullanıyorum. Manuel ayar denemedim, fanlarda bence çok normal. Ek olarak Armoury Crate'in sıcaklık değerlerine pek güvenmeyin en azından CPU'nunkine, bir cihaz Turbo'dan Silent'a geçince 1 saniyede 20°C sıcaklık düşer mi? İnanın garip, bu Armoury Crate ile ilgili ASUS'a yazdım umarım mantıklı bir cevap verirler. MUX Switch grafik birimleri arasında geçiş yapmanızı sağlayan bir ayardır. Ultimate'e aldığınızda işlemcinin grafik birimini tamamen kapatıp tüm gücü ekran kartından alır ve daha fazla fps sağlar. Sorularınıza yine elimden geldiğince cevap vereceğim.
Düşer.

Hocam son birşey daha sorayım. Bu bilgisayar üniversite işleri için uygunmudur kalınlığı ne kadardır? Taşınabilirmidir?
Bence fazlasıyla yeter. i7 4720hq ve 950m gpu ile finite element analiz de yaptım, cad çizimi de yaptım, kodlama da yaptım, fpga kodu da compile ettim, hepsine yetti. Bu hayli hayli yetecektir.

Bence fazlasıyla yeter. i7 4720hq ve 950m gpu ile finite element analiz de yaptım, cad çizimi de yaptım, kodlama da yaptım, fpga kodu da compile ettim, hepsine yetti. Bu hayli hayli yetecektir.
Yok öyle demedim yani mesela kitaphanaya gittiğimde, üniversiteye aparıp getirdiğimde uygunmudur? Ağırklık, kalınlık,büyüklük olarak soruyorum

Hocam bu ikinci RAM'i alacagim ben ayni cihaz icin. Sordugum kisiler hiç FPS etki etmez bazilari etki eder diyor Valorant OW2'de FPS artsin yeter diger oyunlarda sorun yok zaten. Kesin etki eder mi? 1 stick DDR5 zaten Dual channel gibi çalışır diyorlar. 2. Stick hiç etki etmiyor mu bu dedigim oyunlarda?

Kanka 2. RAM'i aldım ciddi FPS arttı özellikle Valorant CS:GO EFT tarzı oyunlarda ve daha stabil FPS alıyorsun

Geri
Yukarı