Asus ROG Strix G15 G513RM-HF265 alınır mı?

Hocam kim ne demiş bakma oyuncu notebook alacaksan ROG STRIX'den şaşma diğerlerinde hep soğutma problemi falan bayağı sorun oluyor.

@DexMean hocam beyenmedim atacağınıza görüşlerinizi yasanız daha iyi edersiniz.
Acer bile daha iyidir sogutma konusunda. Asusun neresi iyi tamamen reklam yapıyorlar surdukleri sivi metal macun etkisi cok az onun yerine saglam bi termal macun surseler daha iyi etki eder.

Acer bile daha iyidir sogutma konusunda. Asusun neresi iyi tamamen reklam yapıyorlar surdukleri sivi metal macun etkisi cok az onun yerine saglam bi termal macun surseler daha iyi etki eder.

Öyle mi? Mesela kullanılan sıvı metalin ısı iletim kat sayısı nedir, bahsettiğiniz sağlam bir termal macunun ısı iletim kat sayısı nedir?

hocam dediğiniz ram ve ssd den sonra 35k civarı oldu sizce verilir mi o kadar başka bir şey önerir misiniz?Ve bu laptopta mux switch var mı?
Ram ssd için acele etmenize gerek yok sonuçta.

Ben bu rami taktım, akakceden takip ederseniz 1200tlye kadar düşüyor. Ssd olarak da 1500tlye WD sn770 1tb denk getirdim.

Ram olarak daha düşük cas latency değeri kasmaniza gerek yok bence. İkinci ram takinca bir miktar performans artışı oluyor, ancak alet güçlü zaten, acelesi yok bu upgradein.

Ben iki haftadır kullanıyorum, bi sikayetim yok henüz. Cpu undervolt etme opsiyonu falan olsa güzel olurdu.

Son düzenleme:
Öyle mi? Mesela kullanılan sıvı metalin ısı iletim kat sayısı nedir, bahsettiğiniz sağlam bir termal macunun ısı iletim kat sayısı nedir?

Ram ssd için acele etmenize gerek yok sonuçta.

Ben bu rami taktım, akakceden takip ederseniz 1200tlye kadar düşüyor. Ssd olarak da 1500tlye WD sn770 1tb denk getirdim.

Ram olarak daha düşük cas latency değeri kasmaniza gerek yok bence. İkinci ram takinca bir miktar performans artışı oluyor, ancak alet güçlü zaten, acelesi yok bu upgradein.

Ben iki haftadır kullanıyorum, bi sikayetim yok henüz. Cpu undervolt etme opsiyonu falan olsa güzel olurdu.
hocam laptop 2022 versiyonu mu bir de mux switch var mıdır?

Hocam laptop 2022 versiyonu mu bir de MUX Switch var mıdır?

Arkadaştaki bilgisayarda benimkiyle aynı yani 2022 ve MUX Switch var. RAM için onu alın SSD için de onu. Windows'u öbürüne kurarsanız 1TB'a iyi bir M.2 SSD alabilirsiniz o paraya. Ayrıca https://www.akakce.com/laptop-noteb...rtx3060-15-6-fhd-300hz-fiyati,1932788498.html şu an bu daha ucuz 1K kadar ucuza gelir. Aklınızdaki başka sorulara ulaşabileceğiniz başka bir konu da bu. ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF265 alınır mı?

Arkadaştaki bilgisayarda benimkiyle aynı yani 2022 ve MUX Switch var. RAM için onu alın SSD için de onu. Windows'u öbürüne kurarsanız 1TB'a iyi bir M.2 SSD alabilirsiniz o paraya. Ayrıca Asus ROG Strix G15 G513RM-HF266 Ryzen 7 6800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şu an bu daha ucuz 1K kadar ucuza gelir. Aklınızdaki başka sorulara ulaşabileceğiniz başka bir konu da bu. ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF265 alınır mı?
2022 versiyonu, mux var
sağ olun hocan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı