ASUS ROG STRIX G15 laptop kapanmıyor

mbuzijun

Femtopat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX G15 Windows 11 kullanıyorum. Laptopu kapatmama rağmen kapanmıyor fanlar klavye ışıkları gidiyor ama laptop hala şarj kullanıyor prizden çıkarıp uyuyorum sabah katlığımda şarj yarıya gelmiş oluyor. Alt F4'ten de kapatıyorum yine aynı şey oluyor. Çözümü nedir?

ASUS ROG STRIX G15 Windows 11 kullanıyorum. Laptopu kapatmama rağmen kapanmıyor fanlar klavye ışıkları gidiyor ama laptop hala şarj kullanıyor prizden çıkarıp uyuyorum sabah katlığımda şarj yarıya gelmiş oluyor. Alt F4'ten de kapatıyorum yine aynı şey oluyor. Çözümü nedir?
benim laptobum 4 senelik msi, son 1 senedir nadiren kapatsam dahi fanlar dönmeye ve klavye ışığı yanmaya devam ediyor(ekran kapanıyor). Böyle bi durumda güç tuşuna basılı tutuyorum ve kapanıyor tamamen. Siz de deneyin.

Benim laptopum 4 senelik MSI, son 1 senedir nadiren kapatsam dahi fanlar dönmeye ve klavye ışığı yanmaya devam ediyor(ekran kapanıyor). Böyle bir durumda güç tuşuna basılı tutuyorum ve kapanıyor tamamen. Siz de deneyin.

Benim fanlar klavye ışıkları dahil her şey kapanıyor ama yine de şarj tüketmeye devam ediyor. Bazen telefonu takılılı unutuyorum telefon bile şarj olmuş oluyor.

Benim fanlar klavye ışıkları dahil her şey kapanıyor ama yine de şarj tüketmeye devam ediyor. Bazen telefonu takılılı unutuyorum telefon bile şarj olmuş oluyor.
Muhtemelen bataryasinda sıkıntı var asus ZenBooklarda da ayni sorun mevcut bazi rog g18lerde de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı