ASUS ROG STRIX G513 sistemde FPS ortalamanın altında

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al kral kendin bak.

Bu testlerin şahsen hiçbir doğruluğu yok. Ben PC'yi almadan önce hep bu tür videolar izledim hepsi yalan çıktı.

Sana kötü bir haberim var kardeşim gezmiyecek :D MUX yoksa alacağın Max 150 FPS.

Öyle bir şey yok bunları nereden duyuyorsunuz anlamış değilim. Daha geçen gün Dell G15 10200H'lı modele sahip olan arkadaş RAM eklemesinden sonra FPS'lerin 180-200 arası gezdiğini belirtti.
Bazı sahte FPS testleri atan kanallar var ama ben de kendi laptopumu alırken izledim birebir aynıydı.

Olabilir hocam.

Arkadaşlar kim ne derse desin sorun MUX Switch'ten kaynaklı. Oyun oynarken arkadaş açıp değerlere bakarsa zaten görecek ekran kartının %10'u anca kullanıyor olacak. Bu sorunun RAM'le işlemciyle falan bir alakası yok.

Öyle bir şey yok bunları nereden duyuyorsunuz anlamış değilim. Daha geçen gün Dell G15 10200H'lı modele sahip olan arkadaş RAM eklemesinden sonra FPS'lerin 180-200 arası gezdiğini belirtti.

Olabilir hocam.

Duymuyorum bu forumda bu sorunu ilk görüşüm eğil rahat 4 5 kez gördüm her seferinde sorunun MUX olduğu ortaya çıktı zaten MUX AMD işlemcilerde Intel'e göre daha etkili burada sana element uyduracak değilim işime mi geliyor sanki araştır bak gör hala saçma saçma cevaplar veriyorsun çok biliyorsan sen söyle sorunu çözsün

Vallahi kral siz attınız bende attım ben de emin değilim yani ama MUX yoksa 160 falan Max yani git araştır belli ki MUX bilmiyorsun çok etkisi var.

MUX'un az çok ne olduğunu öğrenmiştim. Grafik anlamındaki tüm işleri entegre GPU üzerinden işliyordu ama bunun ne kadar katkısı olur bilemiyorum.

MUX'un az çok ne olduğunu öğrenmiştim. Grafik anlamındaki tüm işleri entegre GPU üzerinden işliyordu ama bunun ne kadar katkısı olur bilemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konuyu araştırırken Jarrod's Tech diye bir kanal da göreceksiniz, çok dikkate almamak lazım onları.

Geri
Yukarı