ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 alınır mı?

GPU
Hocam paneli öyle "kötünün kötüsü, berbat" bir panel değil. Sadece daha önce kaliteli bir Android telefon ekranı veya kaliteli bir monitör kullandıysanız, ne bileyim DCI-P3 %100 renk gamı gibi mesela, farkı ancak öyle hissedersiniz.

250 nit ekran parlaklığı, evet biraz yetersiz açıkçası. Ancak ben zaten ışıklı bir ortamda kullanmadığım için bazen maksimum seviyede çok parlak gelip rahatsız ettiği bile oluyor.
hocam GPU sorununu çözebildin mi

Hocam sorunuzu cevaplamıştım sanırım, GPU kullanımından bahsediyorsanız evet, GPU kullanımı %100'lere çıkabiliyor.

İyi o zaman hocam. Hiçbir problem kalmadı. Ben de çıktığı zaman almaya bakacağım. Şu an 60 Hz Monster monitör kullanıyorum. Sizce iyi mi olur kötü mü?

İyi o zaman hocam. Hiçbir problem kalmadı. Ben de çıktığı zaman almaya bakacağım. Şu an 60 Hz Monster monitör kullanıyorum. Sizce iyi mi olur kötü mü?
hocam lenovoyu bekliycekseniz yazı bekleyin yazın 3060lı laptoplar çıkınca belki ucuzlayabilir ama kur riskide var
Günlük kullanıcının gözü kör mü oluyor kardeşim?
hocam kötü bir monitörden geçince iyi bile geliyor arkadaşın monitörüde belli ki kötü eğer kimse önceden iyi bir monitör kullanmadıysa ekranı iyi abarttıkları kadar kötü olduğunu düşünmüyorum

Merhaba,

Ürüne servisten sorun yoktur raporu alan tek kişi benim galiba. Ouno servis cihazda sorun olmadığını belirtti ve bios güncellemesi yaptı. Cihazın hızlı bir şekilde tarafıma ulaşmasını sağlayacağım. Aşağıda paylaştığım ramden iki tane almayı düşünüyorum. Cihazın içerisindeki rami de sahibinden üzerinden satacağım. Sormak istediğim soru ise aşağıdaki ram bana sorun çıkarır mı? Ben cihazın içerisindeki ramden ikinci bir tane bulamayacağımı düşündüğüm için başka iki adet aynı ramden almayı düşünüyorum.

Tüm konuyu okumuş birisi olarak yardımcı olmak isteyen arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim. İnsanların morallerini bozmak isteyen yorumlar yazanlara ise söyleyecek bir şey bulamıyorum.

İyi günler, iyi hafta sonları.
Etiketlemeyi unuttum @xbea

Merhaba,

Ürüne servisten sorun yoktur raporu alan tek kişi benim galiba. Ouno servis cihazda sorun olmadığını belirtti ve bios güncellemesi yaptı. Cihazın hızlı bir şekilde tarafıma ulaşmasını sağlayacağım. Aşağıda paylaştığım ramden iki tane almayı düşünüyorum. Cihazın içerisindeki rami de sahibinden üzerinden satacağım. Sormak istediğim soru ise aşağıdaki ram bana sorun çıkarır mı? Ben cihazın içerisindeki ramden ikinci bir tane bulamayacağımı düşündüğüm için başka iki adet aynı ramden almayı düşünüyorum.

Tüm konuyu okumuş birisi olarak yardımcı olmak isteyen arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim. İnsanların morallerini bozmak isteyen yorumlar yazanlara ise söyleyecek bir şey bulamıyorum.

İyi günler, iyi hafta sonları.
Etiketlemeyi unuttum @xbea
hocam ram takmak garantiyi bozuyor mu bir bilginiz var mı

Hocam kötü bir monitörden geçince iyi bile geliyor arkadaşın monitörüde belli ki kötü eğer kimse önceden iyi bir monitör kullanmadıysa ekranı iyi abarttıkları kadar kötü olduğunu düşünmüyorum

Senin böyle düşünmen neyi değiştirecek 250-NIT parlaklığı mı?

Geri
Yukarı