ASUS ROG STRIX laptop 70 derece

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Merhaba.
ASUS ROG STRIX bilgisayarımın her şeyini hallettim ama cihazda fotoğraftaki uygulamalar açıkken ve sessiz fan modundayken 60-70 arasında geziyor. Altında soğutucu olarak Zalman NS2000 var normal midir?

1664382571290.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Webde takılırken 70C görmek bence normal bir şey değil, işlemcileri her ne kadar güçlü olsa da iyi soğutmaya sahip laptoplar, alalı ne kadar oluyor? Ayrıca fanları sessiz modda değil de otomatik gibi bir seçenek varsa onu seçin.

Bugün aldım. Sadece Web'de gezinirken 60 civarında oluyor şu an aynı anda 3 yerden indirme yapıyor Web'de geziniyor bir de Discord'dan yayın izliyorum.Ek olarak bir sürü driver var yeniden başlatma bekleyen belki onunda etkisi vardır.

Dakika 3,18 sebebi birnevi AMD işlemciler boşta bile yüksek GHz'lerde çalışabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 3,18 sebebi birnevi AMD işlemciler boşta bile yüksek GHz'lerde çalışabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman endişelenecek bir şey yok. Sanırım sizin dediğinizle daha iyi anlaşılıyor durum. İşlemci bir anda farklı GHz'lere çıkıp iniyor bu da bir anda sıcaklığı 68'den 63'e düşmesine sebep oluyor örnek olarak.

Geri
Yukarı