ASUS TUF 3080 Ti 77 derecede nasıl?

hiraa

Kilopat
Daha fazla  
Bazen 77 dereceyi buluyor. ASUS TUF 3080 Ti ekran kartına sahibim.

Adsız.png

Kasa içi havalandırmanın doğru olduğuna dikkat et. Bir de oda çok sıcaksa haliyle kart da ısınır.
İdeal kasa kurulumunda genelde öndeki fanlar içeri üfler. Arka ve üst (varsa sıvı soğutma üstte) dışarı üfler.

Aynı karta sahibim max 67 gördüm.
Kartımın pedleri değişmesi lazım sanırım. Teşekkürler

Bir de ek olarak kartım %90 üzerinde çalışıyor. 1080P monitörüm var 2K ya geçmek sizce mantıklı mı? Şuan darboğaz olmuyor gibi. Ekran kartı kullanımı oldukça yüksek.

Kartımın pedleri değişmesi lazım sanırım. Teşekkürler

Bir de ek olarak kartım %90 üzerinde çalışıyor. 1080P monitörüm var 2K ya geçmek sizce mantıklı mı? Şuan darboğaz olmuyor gibi. Ekran kartı kullanımı oldukça yüksek.
3080ti 2K ve üstü kartı, bence geçmelisin.

1080P ile 2K arasında geçmeye değer bir kalite farkı var mıdır? Daha önce 2 K monitörde oyun hiç oynamadım da....
Şahsımca var, ben en çok farkı RDR2 de hissetmiştim. Çamur gibi görselden sanki capcanlı çok net bir görsele geçmiş gibi olmuştum. Hikayeli oyunlarda hele 2K'nın tadı farklı.

Şahsımca var, ben en çok farkı RDR2 de hissetmiştim. Çamur gibi görselden sanki capcanlı çok net bir görsele geçmiş gibi olmuştum. Hikayeli oyunlarda hele 2K'nın tadı farklı.
Peki kaç inç almaliyim sizce? Ben warzone 2 CS GO gibi oyunlar da oynuyorum. Hikaye oyunlarini da severim

Yeni konular

Geri
Yukarı