ASUS TUF Gaming A15 HN096 ve HN082 arasındaki fark nedir?

@Ther
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
karşılaştığım hatalar ile ilgili video kaydı. Ayrıca ekranı kapayınca uyku moduna geçmesi gerekiyorken bilgisayar reset atıyor.
Kötüymüş hocam, inşallah düzelir, hiç hoş değil tonla para verip böyle şeyler yaşamak, umarım sorununuz düzelir. Ayrıca w10 neden kullanıyorsunuz, w11 neden değil? Ben w10 kurdugumda sürücü yoktu, belki sizde de öyledir w11 çıkışlıdır direkt cihaz. Sizin wifi kısmını tıklayınca donma şeysini arkadaşım da yaşıyor, o yani genel bir şey ama gerisini bilemiyorum. Furmark testi yaptınız mı? Onda da drop oluyor mu?

Yaşadığınız sorunlar anladığım kadarıyla yazılımsal ağırlıklı. Temiz kurulum yapmanızı öneriyorum. Ben bu sorunları yaşamıyorum.

Yaşadığınız sorunlar anladığım kadarıyla yazılımsal ağırlıklı. Temiz kurulum yapmanızı öneriyorum. Ben bu sorunları yaşamıyorum.
Sizinki w11 mi hocam? İkinci olarak da sürücüleri MyAsus ile mi hallediyorsunuz? Son olarak da sizde de ilk acildiginda wifi donuyor mu tıklayınca?

Maalesef değil. Birçok çözüm yolu denedim. Sayısız format bunlardan biri. Yine de destek için teşekkürler.

Sizinki w11 mi hocam? İkinci olarak da sürücüleri MyAsus ile mi hallediyorsunuz? Son olarak da sizde de ilk acildiginda wifi donuyor mu tıklayınca?
W11 kullanıyorum. Sürücüleri hem myAsus ile hem Driver Booster 10 Free kullanarak güncelliyorum ama sonrasında Driver Booster programını kaldırıyorum. Bende de ilk açıldığında wifi yeri biraz geç geliyor evet sonrasında düzeliyor. Büyük ihtimalle Windows alakalı ilerleyen zamanlarda güncelleme ile çözülmeyecek bir şey değil.

W11 kullanıyorum. Sürücüleri hem myAsus ile hem Driver Booster 10 Free kullanarak güncelliyorum ama sonrasında Driver Booster programını kaldırıyorum. Bende de ilk açıldığında wifi yeri biraz geç geliyor evet sonrasında düzeliyor. Büyük ihtimalle Windows alakalı ilerleyen zamanlarda güncelleme ile çözülmeyecek bir şey değil.
Furmarkta 70 FPS üstü alan cihaz Hitman 2'ye girdiğimde acayip kasıyor, 20-26 FPS alıyorum ve GPU1'i full kullanıyor, ama Furmarkta GPU1 kullanımı yüzde 10. Neyi yanlış yapıyorum?

Furmarkta 70 FPS üstü alan cihaz Hitman 2'ye girdiğimde acayip kasıyor, 20-26 FPS alıyorum ve GPU1'i full kullanıyor, ama Furmarkta GPU1 kullanımı yüzde 10. Neyi yanlış yapıyorum?
Dostum bu yaşadığın problemlere gerçekten şaşırıyorum bence sıfırdan temiz bir W11 kur ve sürücülerin hepsini güzelce güncelle. Takıldığın zaman burdan bana ulaşabilirsin. Sana özelden de ulaşmak istedim ama profilin gizli.

Dostum bu yaşadığın problemlere gerçekten şaşırıyorum bence sıfırdan temiz bir W11 kur ve sürücülerin hepsini güzelce güncelle. Takıldığın zaman burdan bana ulaşabilirsin. Sana özelden de ulaşmak istedim ama profilin gizli.
Kanka oyunda 3050'yi kullanmıyor nedense. Dahiliyi kullanıyor. Basit oyun olsa neyse ama. Turboya aldım yok, fişe de takılı. Oyun korsan.

Kanka oyunda 3050'yi kullanmıyor nedense. Dahiliyi kullanıyor. Basit oyun olsa neyse ama. Turboya aldım yok, fişe de takılı. Oyun korsan.
MUX Switch özelliği var ise sadece 3050'yi devreye sokarak kullan bilgisayarı. Ben sadece 3060'ı aktif edip kullanıyorum. Zaten sürekli şarjda kullanıyorum bataryanın maksimum doluluk oranını %60'a ayarladım (myAsus).
Screenshot_1.png

MUX Switch özelliği var ise sadece 3050'yi devreye sokarak kullan bilgisayarı. Ben sadece 3060'ı aktif edip kullanıyorum. Zaten sürekli şarjda kullanıyorum bataryanın maksimum doluluk oranını %60'a ayarladım (myAsus).Eki Görüntüle 1567539
Mux yok, Hitman'da 15-20 FPS iken Mafia'da daha ağır olmasına rağmen 35-60 FPS arası medium-yüksekte. Anlamadım, sorun umarım Hitman'dadir.

Yeni konular

Geri
Yukarı