ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaptım ve komik bir şekilde ayarları düşürdükçe fps de düşüyor şu an :D Ultrada daha iyi, düşükte daha kötü
Evet çünkü ekran kartını yeterince kullanamıyor 1080P'de. RTX kartlarda genel bir sorun bu. İleride yeni driverlar geldikçe düzelir diyorlar.

Evet çünkü ekran kartını yeterince kullanamıyor 1080P'de. RTX kartlarda genel bir sorun bu. İleride yeni driverlar geldikçe düzelir diyorlar.
Bende öyle düşünüyordum. Fakat 110 fps alırken neden böyle düştü anlamadım. Peki abi ben şuan kayda değer bir şey yapmadım bilgisayarda. Performans diye çok fazla saçma şey yaptım ama laptopu ve asusu aşağı yukarı anladım artık. Sil baştan bi format atsam olur mu. Flash'ta hala win10 var çünkü.

Bende öyle düşünüyordum. Fakat 110 fps alırken neden böyle düştü anlamadım. Peki abi ben şuan kayda değer bir şey yapmadım bilgisayarda. Performans diye çok fazla saçma şey yaptım ama laptopu ve asusu aşağı yukarı anladım artık. Sil baştan bi format atsam olur mu. Flash'ta hala win10 var çünkü.
Bence at temiz kurulumda her zaman fayda vardır.

otomatik güncelleme geldi heralde

windows ve nvidia ayarlarından birincil gpuyu rtx seçtiniz mi?
Şimdi format attım. Kurulayım birazcık. Windows programlar hariç genelde rtx seçme yoktu bende, öyle bir şey yok değil mi? Win11 den önceki son win10 güncellemesi yani önümüzdeki güncellemede o ayarın geleceğini okumuştum bir yerde.

Şimdi format attım. Kurulayım birazcık. Windows programlar hariç genelde rtx seçme yoktu bende, öyle bir şey yok değil mi? Win11 den önceki son win10 güncellemesi yani önümüzdeki güncellemede o ayarın geleceğini okumuştum bir yerde.
nvidia denetim masasında var ve windows ayarlar kısmında
yükü rtx e vermesi için
@Average Turko @Ray Kurzweil @Alleince
hocam sizin bios sürüm tarihiniz kaç ben en yenisini kurmaya çalıştım başarılı da dedi ama yine mayıstaki sürümü gözüküyor ayarlarda

nvidia denetim masasında var ve windows ayarlar kısmında
yükü rtx e vermesi için
hocam sizin bios sürüm tarihiniz kaç ben en yenisini kurmaya çalıştım başarılı da dedi ama yine mayıstaki sürümü gözüküyor ayarlarda
Hocam ben de daha bugün asus ez flash'den güncelledim biosu tereddütte kalıp. Değişen bir şey olmadı. Asus'un sitesinde yazan tarih büyük ihtimalle oraya yüklenme tarihi.

Hocam ben de daha bugün asus ez flash'den güncelledim biosu tereddütte kalıp. Değişen bir şey olmadı. Asus'un sitesinde yazan tarih büyük ihtimalle oraya yüklenme tarihi.
303 gelirse emin oluruz
Hocam sizlerinde space tuşu gıcırdıyor mu oyun oynarken?
Tuşu sol tarafından sola doğru basarken gıcırdama sesi geliyor.

Son düzenleme:
303 gelirse emin oluruz
Hocam sizlerinde space tuşu gıcırdıyor mu oyun oynarken?
Tuşu sol tarafından sola doğru basarken gıcırdama sesi geliyor.
Ben de sorun yok yalnız bugün PC'yi kurcaladım overclock ve undervolt için şu an laptop ısınmaya başladı. Armoury Crate üzerinden Asus intel xtu için özel bir profil oluşturmuş o da gitti. Yani demem o ki fazla kurcalamayın Asus bizim için her şeyi baştan halletmiş :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı