ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 Nasıldır?

TUF almayın diyoruz laf anlamıyorsunuz ki.
Lan senin hala mı işin gücün yok "Tuf Hater"
Ya yeter arkadaşım ben TUF FX506HE kullanıyorum bir problem yok bilgisayarda. Hem kullanmayıp hem de yorum yapmasan artık?

Windows 11 ile alakalıdır büyük ihtimalle, Windows 10'da böyle bir problem yok.
Bende şu an TUF FX506HE kullanıyorum. Bu arkadaş ben bilgisayarı aldığım günden beri (yaklaşık 7 ay geçti) böyle sallayın gitsin.

Arkadaşlar bu laptopu kullanıyorum her şey yüklü driver vs. ama hep donmalar oluyor Windows 11 arayüzünde özellikle wifi ye tıkladığımda aşağıdaki menüden açılana kadar 15 sn filan geçiyor.Sizde de win11 de kasmalar oluyor mu?
Hocam aslında mesajınızı görmüştüm attığınız gün içinde fakat artık foruma genel olarak pek giremiyorum, evet/hayırdan başka cevap yazabilecek durumda olmadığımdan da pek bir anlamı olmayacağını düşünmüştüm fakat şu anlık bir yoğunluğum yok. Venesli geri döndüğüne göre de ben de biraz daha sıklaştıracağım ziyaretlerimi. Mesajlarına yanıt yazdıktan sonra kaçmasına bayılıyorum çünkü 😅

Onun dışında anlattığınız sorunları ben de yaşıyordum eskiden fakat kararlı sürüm çıkmadan önceydi. Sanırsam 11'i kurduğumda MyAsus promosyonlarında System Mechanic diye bir uygulama görmüştüm, kurdum çalıştırdım meraktan. Sonrasında imleç ile beraber ekran donmaları yaşamaya başladım, sildim bir fark olmadı. Ben de sürücüler harici bir işlem yapmadığım için tekrardan temiz kurulum yapmıştım. Tekrardan bitirdim işlemleri, bir sorun kalmadı sonrasında. Belki yanlış şeyler yapmış olabilirim veya uygulamadan da olabilir fakat dediğiniz sorunlar çözülebilir sorunlar. Eğer uzun zamandır temiz kurulum yapmadıysanız yardımcı olabilirim. Belki atladığınız bir şey vardır.
Lan senin hala mı işin gücün yok "Tuf Hater"

Bende şu an TUF FX506HE kullanıyorum. Bu arkadaş ben bilgisayarı aldığım günden beri (yaklaşık 7 ay geçti) böyle sallayın gitsin.
Siz ne tür sıkıntılar yaşıyorsunuz?

Arkadaşlar bu laptopu kullanıyorum her şey yüklü driver vs. ama hep donmalar oluyor Windows 11 arayüzünde özellikle wifi ye tıkladığımda aşağıdaki menüden açılana kadar 15 sn filan geçiyor.Sizde de win11 de kasmalar oluyor mu?
Aynı laptopu kullanıyoruz ve aynı sorun hala devam ediyor. İşin garip tarafı hiç bir yerde böyle bir sorunu dile getirenle karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı