ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1629040707310.png

1629040742825.png

Güncellemeyi indiriyorum sonra bitip tekrar aynı şeyi indirmeye başlıyor. Böyle bir döngüye girdi. "Güncelsiniz" yazısı beni rahatlatıyordu. Düzeltemedim de. Birde şu oyun modunu düzelten güncellemenin yüklenip yüklenmediğine nasıl bakabilirim ?

Son düzenleme:
Rahatlıkla alabilirsin. Başlıktakini kullanıyorum. Hiç bir ısı sıkıntısı yok. O profilin mesajlarına bakarsan aynı şeyi her yere yazıyor zaten.
Bahsettiği kasa ısınma sorunlu olan kasa değil mi? Başlıktaki gibi yeni nesil kasalarda düzeldi diye biliyorum ısınma sorunu.

Bahsettiği kasa ısınma sorunlu olan kasa değil mi? Başlıktaki gibi yeni nesil kasalarda düzeldi diye biliyorum ısınma sorunu.
Doğru diyorsun. Ben fx506 olunca o da 2021 model sandım. Aşşağıdakiler yeni nesiller. Ona dikkat edersen ısınma sorunu çekmezsin diye düşünüyorum. Biraz beklersen başlıktakinin fiyatı da azalır. Şu an 11999 fakat ben 9k'ya almıştım. Sanırım stok azaldı.@StartPy
1629047396625.png

Senden sonra yazılanları takmamanı geçtim artık bir şey yazdığın da yok. Aynı şeyi yazıp geçiyorsun. Nasıl bir zihin anlaması zor.
Eki Görüntüle 1138962
Eki Görüntüle 1138965

Güncellemeyi indiriyorum sonra bitip tekrar aynı şeyi indirmeye başlıyor. Böyle bir döngüye girdi. "Güncelsiniz" yazısı beni rahatlatıyordu. Düzeltemedim de. Birde şu oyun modunu düzelten güncellemenin yüklenip yüklenmediğine nasıl bakabilirim ?
Gerilimi boş verelim :D Gerçekten ben bunu nasıl düzelteceğim. Yapamadım bir türlü.

Son düzenleme:
Senden sonra yazılanları takmamanı geçtim artık bir şey yazdığın da yok. Aynı şeyi yazıp geçiyorsun. Nasıl bir zihin anlaması zor.

Gerilimi boş verelim :D Gerçekten ben bunu nasıl düzelteceğim. Yapamadım bir türlü.
Bir fikrim yok olsa yardım ederdim ama şunu söyleyim bende bu güncellemeler BIOS'u güncelledikten sonra gözüktü ve update yaptım sorunsuz gerçekleşti.

Bir fikrim yok olsa yardım ederdim ama şunu söyleyim bende bu güncellemeler BIOS'u güncelledikten sonra gözüktü ve update yaptım sorunsuz gerçekleşti.
2 saattir çözemedim. Artık oluruna bıraktım game pass'te oyun oynuyorum. Çok rastgele olucak ama win11 kursam sürücü ya da hotfixler ile alakalı sıkıntı olur mu. Win11 hoşuma gitmeye başladı :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı