ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dual Channel RAM ile deneyen var mı? Ben de almayı düşünüyordum ama bu düşük FPS değerleri aklımı karıştırdı.

Dual Channel RAM ile deneyen var mı? Ben de almayı düşünüyordum ama bu düşük FPS değerleri aklımı karıştırdı.
Aslında düşünüyorum bir tane daha RAM almayı ancak cihazı açmak garantiden çıkarır mı bilmiyorum. Okuduğuma göre ASUS garantiden çıkarıyormuş. Servise gönderip onların takması için de ek ücret gerekiyor deniliyor. Kararsızım açıkcası.

Aslında düşünüyorum bir tane daha RAM almayı ancak cihazı açmak garantiden çıkarır mı bilmiyorum. Okuduğuma göre ASUS garantiden çıkarıyormuş. Servise gönderip onların takması için de ek ücret gerekiyor deniliyor. Kararsızım açıkçası.

Bu konunda en net bilgiyi teknik servisten alabilirsiniz diye düşünüyorum. Onlar size söyler garantinin bozulup bozulmayacağını.

Bende zaten sizinle aynı PC'ye sahibim ama bende öyle bir şey yok ben Forza Horizon 4 de High ayarlarda 80 FPS alıyorum

Müşteri hizmetleriyle konuştum garanti dışı kalmıyormuş
++++
RAM aldım kargoda performans sonuçlarını buraya atarım
Arkadaşlar benim başka bir sorum alacak laptopu monitöre bağlamayı deneyen oldu mu? Benim kablom HDMI 2.0 olmasına rağmen 144 Hertz alamadım.

++++
Arkadaşlar benim başka bir sorum alacak laptopu monitöre bağlamayı deneyen oldu mu? Benim kablom HDMI 2.0 olmasına rağmen 144 Hertz alamadım.
Canın sağolsun

Müşteri hizmetleriyle konuştum garanti dışı kalmıyormuş.
++++
RAM aldım kargoda performans sonuçlarını buraya atarım.

Yanlış mesajı alıntılamışım RAM upragede sorusuna cevap verdim.

Müşteri hizmetleriyle konuştum garanti dışı kalmıyormuş.
++++
RAM aldım kargoda performans sonuçlarını buraya atarım.

Bildiğim kadarıyla 120 Hz alabiliyorsunuz harici monitöre bağlayarak. RAM taktıktan sonraki performansı ile ilgili görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Bende 120 Hz aldım harici monitörde. Sanırım HDMI çıkışı Intel HD Graphics bağlı. Type-C çıkışı Display Port dönüştürücü ile 144 alabiliriz sanırım.
Bende ASUS ile görüştüm RAM yükseltmesini temiz bir şekilde yaparsak garanti dışı olmuyormuş cihaz.
Gerçekten çok iyi olur lütfen bize haber vermeyi unutmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı