ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Full performans orta oluyor ben şahsen duymuyorum .

Abi düzeldi Fallout falan şu an iyi her şey. 100+ FPS BF1. Fallout 76 biraz garip, en kötü 68 en iyi 180 yani çok saçma bir oyun xd. Valorant da 200+ FPS.
Performans sorununu nasıl çözdünüz acaba? RAM alarak mı? Yazılımsal olarak mı? RAM aldıysanız ürünün modelini yazabilir misiniz?

Performans sorununu nasıl çözdünüz acaba? RAM alarak mı? Yazılımsal olarak mı? RAM aldıysanız ürünün modelini yazabilir misiniz?
Ram ve yazılımsal olarak. 2 haftadır bilgisayarı iyileştirmeye çalışıyorum açıkçası :D Bir arkadaş s6 ram almıştı sağ mı öldü mü bilmiyorum ama o bir şey söylemeden önermeyeyim diyorum belki onun ki 3200mhz olur. Bizdeki 2933 fakat pek bir değişikliği olmuyor merak etme. Aynı kingston dan bir tane daha alırsan 3200 olur. Ben şahsen bir kaç ay sonra 16gb alacağım. Arkadaş cevap vermez ise de :

Aldıklarım bunlar. Soğutucu baya iyi soğutuyor.

Abi bir de ASUS'taki NVIDIA'nın driver daha fazla performans veriyor anlamadığım bir şekilde. NVIDIA'dan indirdiğim driverın üstüne kurdum asustakini sanırım. Arda kalan şeyler oluyor ise onları nasıl silebilirim?
Bir de arkadaşın rami gelip 3200 de çalışır ise biz ne yapacağız :D İade edilemiyordur diye düşünüyorum
İleride hyper x impact ile değiştiririz ram fiyatları kışın ucuzlar :)

Daha eline ulaşmadı sanırım ram gelince ekran görüntüsü atacağım aklımdasınız hocam dedi en son. Bekleyelim. @Alleince
Hocam RAM 2 SAAT önce geldi. 2933 oldu bende de. Sanırım haklısınız. Çözüm yok.
Daha eline ulaşmadı sanırım ram gelince ekran görüntüsü atacağım aklımdasınız hocam dedi en son. Bekleyelim. @Alleince
Tuhaf olan kısım CPU-Z ikisine ayrı ayrı bakınca 3200 gösteriyor.

Dosya Ekleri

• d.PNG
    d.PNG
    16,5 KB · Görüntüleme: 35
  • f.PNG
    f.PNG
    20,9 KB · Görüntüleme: 34
  • fg.PNG
    fg.PNG
    22 KB · Görüntüleme: 32
  • ssdsd.PNG
    ssdsd.PNG
    74,4 KB · Görüntüleme: 35
Hocam RAM 2 SAAT önce geldi. 2933 oldu bende de. Sanırım haklısınız. Çözüm yok.

Tuhaf olan kısım CPU-Z ikisine ayrı ayrı bakınca 3200 gösteriyor.
Anakart üzerinden bir sınırlama var sanırım çok ilginç gerçekten. Böylece emin olmuş olduk, paylaşım için teşekkürler.

Siz bios update'i yapmış mıydınız?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı